Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol voltak a szüleitek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol voltak a szüleitek amikor elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy például a szüleitek azt sem tudták, hogy van valakitek és, hogy akkor hyogan tudtátok megoldani. Nem féltettek, hogy a szülők váratlanul haza jönnek vagy valami?


(Elnézést az esetleges helyesírási hibákért)


Főként azoknak a válaszát várok akik 13-18 éves koruk között vesztették el.



2019. dec. 14. 23:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg, hogy kinél voltatok?
2019. dec. 14. 23:17
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mivel több 14-18 éves lánynak vettem el a szüzességét, leírhatom hol voltak a szüleik:


-otthon, nem tudva hogy hol van a lányuk

-nyaralni, vagy valami hosszú hétvégés wellness izén, mi meg a házukban

-szintén elutazva, de volt belőle para mert az apja elindult haza, aztán végül megoldódott. Itt jelentős korkülönbség is volt, szóval nem lett volna szerencsés ha ott talál:D

-fogalmam sincs, alkalmi volt, utólag tudtam meg hogy szűz.

2019. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez vicces volt. Összejöttem egy lánnyal. Nem mertem elmondani hogy öregszűz voltam.

Szóval 2 hete jártunk és megbeszéltük kb hogy most már lefekhetnénk. Igazából ő akarta, elég tapasztalt lány volt 24 évesen.


Annyira bestresszeltem tőle, hogy felhívtam egy prostit a netről. Munkaidőben átballagtam hozzá és letudtam. Rémes volt. Érzelemmentes volt az egész. A végére le is lankadtam, de legalább paoíron szűz már nem voltam. :)


Aztán este meg átmentem a barátnőmhöz és egy jót szerelmeskedtünk. Az volt az igazi szüzességelvesztés. Nem éreztem mocsok dolognak, pedig tudom hogy az volt. :) de mai napig nem bánom.

2019. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 250 km távolságra.
2019. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyükön,mindketten éjjeli műszakban.

Nem kellett félnünk,hogy hazajönnek.

2019. dec. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasim házában voltam, és jó messze a szüleimtől. 18L
2019. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még!
2019. dec. 15. 11:57
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy osztályban voltunk, és egy több napos fellépésre utaztunk el, ekkorra volt beütemezve a dolog. Nagyon komoly szervezés állt a dolog mögött, el volt rendezve, hogy csak 2en maradjunk a szobában, meg az is, hogy ne nyisson senki ránk, illetve az is, hogy egyesek ne tudják meg mi történik. Nagyon kellemes élmény volt mind az aktus, mind maga az élmény, hogy a kollégák milyen jófejek voltak.
2019. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasiméknál voltunk, anyuméktól 200kmre.
2019. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nálunk voltunk szobámban csináltuk, bennünk azért volt egy kis félelem hogy a szülök bármelyik pillanatban benyithatnak, és lebukunk, ami nem lett volna túl jó

bár már azóta tudnak róla

2020. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!