Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak szoktátok kényeztetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szoktátok kényeztetni a nőtök pospsiját a nyelvetekkel?

Figyelt kérdés

Szeretitek csinálni?

És ti lányok annyira élvezitek mintha a puncitokat kényeztetnék?


2019. dec. 14. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam
2019. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2019. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én ezzel úgy vagyok, hogy külön igényelném, hogy csinálhassam, persze csak higiénikusan és csak akkor, ha a lány is élvezné a dolgot, de vetekedni nem vetekedhet a punci nyalással. Azzal sajnos nem tudnék betelni így akár egy óráig is működne a nyelvem ott. :D
2019. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam! Csak a punciját!
2019. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Persze, ha engedi. Sajnos nem mindenki szereti, pedig az egyik legizgatóbb dolog ott nyalni. Van benne valami behódolás érzés is, ami perverz izgalmat ad. Ha direkt ott nyalatja, és láthatóan élvezi, attól olyan kemény leszek h a vasbetonba is lukat ütnék a szerszámommal. Imádom!
2019. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen. Ahogy a puncit, úgy a popsit is. Mesés széthúzni a farpofákat, s először csak a nyelvem hegyével épphogy megérinteni a lyukat, mentén. Utána picit ficánkoltatom körkörösen a lyuk körül a nyelvemet, majd végül fel-le is, erőteljesen kinyalom a vágányon keresztül és át mindent. Ujjal masszírozom is, ujjazom is közben a popsit. Meg azt is szoktam, hogy mikor széthúzom a farpofákat, utána elengedem, hogy az orromat összeszorítsa. Arról nem beszélve, hogy orrheggyel is imádom simizni, masszírozni a lyukat. 🙂
2019. dec. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. dec. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!