Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha egy szexkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy szexkapcsolat felszámolta a lelkemet?

Figyelt kérdés

Háromnegyed éve lett vége, mire ki tudtam mondani nagy nehezen, hogy én ezt nem bírom tovább. Próbáltam kilépni hamarabb is, sokszor, de mindig visszarántott. Gondolom, mert neki így volt jó. Azt hittem, érez is valamit, mert állítása szerint még ilyet nem csinált...és már az első alkalom után átmentünk ilyen kötetlen ismerkedés-szerűségbe. Hiba volt. Brutális hiba, részemről. Menekültem hozzá egy nála sokkal veszélyesebbnek tűnő embertől, aki nem akart békénhagyni az egyetememen...és ez lett a vége.

Nem volt elég erőm, hogy időben végleges nemet mondjak, beismerem. De nemrég derült ki, hogy valószínűleg még olyan dolgokban is hazudott nekem, amikben azt hittem, őszinte volt...

Így most itt állok. Tavasz óta lelkileg halottan, jelenleg egy kezdődő kapcsolatszerűségben. A probléma csak az, hogy amikor jobban belemerültünk a testiségbe a jelenlegivel is, azt kezdtem érezni, hogy egyre jobban megy el tőle a kedvem. És a végére már egyáltalán nem is kívántam.

Jön a karácsony, nem akarom senki szívét sem összetörni. De nem tudom, meddig tart még ez az érzelmileg nulla állapot, kezd elmenni az életkedvem is.

Azoktól kérdezem, akiknek volt hasonló tapasztalatuk: mennyi idő volt, ameddig talpraálltak utána, és elkezdtek újra vágyni egy -ezúttal rendes- kapcsolat után?

Nem kérek megmondóembereket, sem trollokat. Tudom, hogy hibáztam, csak szeretnék benne hinni, hogy lassan már vége lesz érte a bűnhődésemnek.



2019. dec. 15. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell kapcsolat. Mindenki azt akar, mert egy kib/\szott társadalmi elvárás, mint hogy legyen diplomád, legalább 2, de ha 5 van az még jobb, nameg legyen 5 milliós kocsid minimum.

🖕🖕🖕

2019. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

Tehát egy rossz, alapvetően testi kapcsolat után a gyógyulást meg nem várva ugrottál túl hamar egy másik inkább testileg, mint érzelmileg építkező kapcsolatba.

Túl kevés az információ, de - látszólag - te valami elől menekülsz, ami elleni védelemért testiséggel fizetsz. Erre minden pasas kapható. Keress fel egy pszichoterapeutát! Könnyebb lesz neked.

2019. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonymousreview60 ***** válasza:
51%

#2:+1 Én is ezt érzem sugározni a Vígszínház falaiból, amikor egyedül megyek egy darabra.

Kérdező : Nem vagy te kapcsolatfüggő?

2019. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

#4 az 500 ezres fizetést kihagytam.

Mert az is. Ha annyit keresek, nem azért fogom hogy abból valakit eltartsak, hanem hogy nekem legyen jó.

2019. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Keress fel egy pszichológust.
2019. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolatfüggő. Alapvetően gyűlölöm a párkapcsolatokat, soha semmi jó nem származott még belőle nekem.

Azért ugrottam ebbe bele, mert évekig kerülgetett az egyik tanárom, aki iránt én is vonzódtam. Nem mentem bele, természetesen, de felőrölt az az időszak, mert nagyon provokált. Nem akartam a ribije lenni, ezért kerestem valakit, akivel viszont megélhetem a vágyaimat, mert addigra már évek óta nem volt senkim.

És a pszichológus, akihez egyszer elmentem, konkrétan azt mondta, hogy menjek nyugodtan vissza ehhez az alakhoz, akivel szexkapcsolatoztunk, mondván: "ez már párkapcsolati szint"... :D hát ennyit róluk is.

2019. dec. 15. 11:22
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nincs itt semmi probléma, csak az előzőt még nem heverted ki, vannak akiknek ez több idő. A mostani meg nem az igazi, velem is előfordult, h az ágyban derült ki nincs meg a kémia.
2019. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Szex- vagy "normál" kapcsolat, egyszerűen csalódtál valakiben akit szerettél és érzelmileg kötődtél hozzá. Pont ugyanolyan nehezen múlik el mintha "normál" kapcsolatban lettél volna.

A terapod. nem állt a helyzet magaslatán, keress másikat!

Egy értékes nő vagy aki ha ad valamit akkor azt teljesen csak eddig nem a megfelelő embereket választottad ki.

2019. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 és #9, köszönöm, kedves tőletek. Tényleg. :) Igen, azt hiszem, ez még lesz egy kis idő. Megpróbálok most már türelmesebb lenni magammal, azt hiszem.
2019. dec. 15. 12:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Igaza volt a pszichiátereednek. Szerintem szerelmes lettél abba akivel csak dugni kellett volna, és ez innentől kapcsolat részedről, legalábbis arra vágytál volna. Ezért érzed úgy magad mint akit agyonütöttek és nem tudsz örömet lelni az újban sem. A szexkapcsolat nem való mindenkinek! Sokan nem alkalmasak rá érzelmileg!

Ki fogod heverni, de csak rajtad múlik mikor, ne tőlünk kérdezd! A csalódásokat nem egyforma gyorsan dolgozzák fel az emberek!

2019. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!