Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bölcs döntés, hogy nem foglalk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bölcs döntés, hogy nem foglalkozok a nőkkel?

Figyelt kérdés
Mivel 31 évesen csókig se jutottam el, biztos vagyok abban, hogy a világ összes nőjénél esélytelen vagyok. Talán prostituáltak is több százezer, esetleg millió forintért cserébe vállalnának be.

2019. dec. 15. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen bölcs döntés
2019. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon bölcs. Meg egy kis meditáció és akár Budha is lehetsz
2019. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha az önsajnáltatás ennyire jól megy. Akkor ne is reménykedj. És bölcs dolog lenne ha elengednéd a dolgot.

Amúgy nő nélkül is lehet boldog életet élni.

Hobbikkal barátokkal közösségi munkával mindennel.


Ha nem tudsz nő nélkül boldog életet élni (mert sokunknak szüksége van társra) Akkor viszont legyél férfi, állj fel álld a sarat, gyúrj, nézz ki jól, ismerkedj és tegyél meg mindent. Az önsajnáltatást és az itteni kikérdezést , meg hagyd a fenébe, mert legfeljebb sajnálatot érsz el, sajnálatból meg nem fog senki lefeküdni veled. Viszont beszólni be fog.

2019. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gyúrtam annak reményében, hogy akarva akaratlanul, és erőszakosan szed fel egy nő, de ez nem jött össze. Be is fejezem 3 év után...
2019. dec. 15. 23:17
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
XD hat asszem meg a gyuras keves ehhez
2019. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

"akarva akaratlanul, és erőszakosan szed fel egy nő" ez több sebből is vérzik.

Erőszakosan soha senki senkit nem szabad hogy felszedjen, a törvény bünteti, és az etikai kódex is.

Nő nem szed fel, az udvarlás a férfi dolga.

Ne felszedni akarj egy nőt, hanem udvarolni neki és összejönni vele. A nő egyenlő fél.


Ha ilyeneket nem vagy képes magadtól kisilabizálni, pedig volt időd gondolkodni, akkor hagyd a nőket, jobban járnak nélküled.

UI az az ember voltam aki hosszú hasznos választ adott és lepontozták.

2019. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Prostituáltakhoz mindenféleképpen járni fogok, és talán rá is szokok addig, amíg egy csoda folytán össze nem jövök valakivel.
2019. dec. 15. 23:44
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Megcukrozom a telefonomat, mert ettől a kérdéstől és okfejtéstől még az is besavanyodott. 🍋🍋🍋
2019. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vannak bennem kérdések,de így hajnali fél 3-kor csak annyit kérdezek-hogy jutottál ilyen messzire a lehetőségétől annak hogy pinát kapj? nem értem...
2019. dec. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz magadnak se nőt, se pasit, akkor valószínűleg túl magasra tetted a mércét. Próbálj meg kicsit engedni az elképzelt ideálodból, és hidd el találni fogsz társat magadnak.
2019. dec. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!