Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, jártatok már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már úgy, hogy a párotok elégedetlen volt a puncitokkal, testetekkel és ha igen mi volt a baja?

Figyelt kérdés
Bármilyen szexuális helyzetben, vagy amikor először látott toteket meztelenül. Írjatok kort is!

2019. dec. 16. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer szolt be h miért nem hagytam egy kis csikót ez így neki nem punci

Én meg mondtam neki neked még kicsi a pötsöd és ez így nekem nem fsz na húzzál innen

Ki is dobtam...


N

2019. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Igazad volt. Jól tetted!!!!!
2019. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 orton ***** válasza:
55%
Az igen, jól megmentetted magad egy dugástól. :D Megmutattad a szemétnek.
2019. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az előző páromnál volt, hogy nagyon kicsi mellei voltak. EGy körte nagyobb. Nem tudtam ezzel mit kezdeni, nem is szóltam neki soha, de már előtte is tudta hogy kicsi. (nem tőlem)

A mostani nagyon szereti a keserű és a savanyú dolgokat és a punci nedve is olyan ízű.

Ez nem a legborzasztóbb, csak nyalás közben kellemetlen. Majd idővel rávezetem óvatosan hogy ez nem olyan finom mint lehetne.

2019. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szorosebb voltam lennt mint amugy es szova tette
2019. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bele lehet futni olyan bunkóba aki fanyalog - húzzon akkor máshova, majd lesz helyette más akinek tetszik úgy is ahogy van. Ettől még borostásra nem célszerű hagyni - na nem esztétikai okból, hanem mert szúr.
2019. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Szóval ha szúrós borosta miatt fanyalog, akkor mégsem bunkó? Vagy hogy van ez?

2019. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem, edsig mindenki elégedett volt a testemmel.
2019. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak nagyon pici kislányos melle van. Eleinte nem merte levenni a melltartót mert kb a fele le jött volna mert úgy ki volt tömve a cicifix.

Amikor levettem róla megdöbbentem. Mint egy 13 éves tininek olyan volt.

Ettől függetlenül feszes formás. Nagyon megszerettem a nőt abszolut nem érdekel higy nem nagyobb.

Egyébként fontosabb hogy passzolunk minden téren.

2019. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ilyen tapló pasival, hála még nem akadtam össze

2019. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!