Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők nektek az ujjazás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők nektek az ujjazás jó érzés ha más csinálja? Ha igen hogyan? Megszánnátok tippekkel, hogyan fogjak hozzá? Nem szeretném ha kellemetlen lenne neki

Figyelt kérdés
18F/17L

2019. dec. 17. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Van szexualitás rovat.
2019. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Körmöt vágj! Kezet moss, mielőtt bármihez is hozzákezdenél.


És ne egyből csak úgy nyúlj be, hanem vagy használjatok síkosítót, vagy nyálazd be az ujjad (meg melegítsd fel előtte, ha esetleg hideg kezeid szoktak lenni), semmiképpen se szárazon kezdj neki. Még a csiklódörzsölésnek se (különösen annak ne!). Először simogasd bugyin keresztül, utána finoman közelítsd először csikló felől, utána a hüvelybe. Óvatosan, lassan. Először csak egy ujjal. Ha úgy érzed, hogy mehet, növeld kettőre, de gondolom még szűz a lány, szóval a három ujj az már valószínűleg kellemetlen lenne neki. A hasa felé hívogató mozdulatokkal simogasd, és figyelj a jelzéseire. Ha sóhajtozik, nyögdécsel, akkor ugyanazt csináld folyamatosan. Ha nem reagál semmit, csak bámul maga elé, akkor valamit változtass, esetleg kérdezd meg, hogy lenne jobb. Irányítson ő, akkor sokkal kevésbé ijesztő neki is.


Amúgy a szexualitás témakörbe nem lehet kiírni? Tudom, hogy írja a 18 alattiak tiltását, de azért na, ez inkább oda való :D

2019. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy létezik ilyen témakör de törölték onnan :(

Köszönöm a választ ☺ azért jöhetnek még válaszok hát ha valaki mást is ír

2019. dec. 17. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

En nem szeretem. Inkabbb simogasd a csiklojat. Fintos,h nedves legyen.

A kormod mindig vagd le es reszeld le.

Borkemenyedesemet reszeld le a tenyeredrol.

Tengeri ao plusz olivaolaj keverekevel maszirod vegig a kezed,’mosd le es kendd be kezkdenmel. A puha bor is fontos a kezeden.

Gyuru ne legyen rajtad. Karkoto meg ora se,amelyikkel csinalod neki.

Legyen min 25 fok a helysegben. Elotte ne fazzon a hidegben,mert ,ha atfagy,nem fogja erezni.


Elorte maszirozd meg a hatat es derekat,mert ellazult allapotban van jo verkeringes odalennt!


Ha ujjazod/azt keri: ovatosan sugd be az ujjad,miutan felizgult,nedves legyen. Kicsit dugd be,huzogasd ki be,de ugy,h az ujjad vegig benne marad. Neked kell kitapasztalnod,h tagul ra. Mikor megy mar be az ujjad.


N/36

2019. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nem szeretem csak ha a csiklóm is izgatva van közben.

Tiszta, rövid legyen a körmöd ez a legfontosabb, és óvatosan csináld.

2019. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt, tiszta kéz, körmök - ezzel kezd. S azzal folytasd, hogy fokozatosan először kívülről ingerelve (csikló) kezded azt is szép lassan, fokozatosan. Közben folyamatosan figyelsz a partneredre - a tempó, hány ujj, hol, miként milyen intenzitással már a partnered visszajelzéseinek a függvénye.
2019. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, ha valaki jól csinálja, felejthetetlen élmény. Először izgasd egy picit a csiklóját, majd ujjanként hatolj be. Ha mondjuk már két ujjad bent van, úgyis érezni fogod, hogy mennyire tágul és mennyire nedves. Ha nem elég nedves, nyálazd be az ujjadat.
2019. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!