Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megdugnátok egy rövid hajú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megdugnátok egy rövid hajú lányt, vagy csak szerintem fiúsak?

Figyelt kérdés
Csak nekem megy el a rövid tüsi hajú csajoktól a kedvem?Szerintem nagyon nem nőies, orálnál amikor a pasi beletúr a csaj hajába kb mintha egy férfi haját túrná, gusztustalan, nem?
2019. dec. 20. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Dugtam mar rovidhaju lanyt.. ugyanolyan mint a hosszu haju
2019. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekek sem jönnek be tüsi hajú lányok,de nem csak azért mert orál közben nem jó a hajukba túrni:D
2019. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, férfiak haját nem szoktam túrni.
2019. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ritka hülye gyerek vagy.
2019. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Idióta!
2019. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem tetszenek a rövid hajú lányok akkor nem tetszenek - bár szerintem a hosszú hajúaknak meg az nem fog tetszeni ha az alapján ítéled meg őket milyen sz.pás közben a hajába túrni.
2019. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Aszondod lány? Akkor dugnám, mint a lopott biciklit. Tök mindegy milyen haja van vagy nincs.
2019. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rövid hajjal is lehet valaki borzasztó nőies és vonzó: diszkrét sminkkel és ékszerekkel kombinálva szerintem kifejezetten aranyos. Viszont ha valaki rövid haj mellé nőként nem sminkel, ékszert sem hord és úgy öltözik, mint egy férfi, az már valahol nem vonzó.
2019. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!