Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Ha nem, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Ha nem, akkor mit változtassak? 19/f

Figyelt kérdés

Már 3 éve vagyok együtt barátnőmmel és nemi életet is élünk, de nagyobb örömet okoz, ha maszturbálok.

Nem vagyok meleg és a barátnőm se csunya, sőt nagyon is vonzó, de a szex nem elégít ki eléggé vele.

Még csak vele voltam együtt.

Milyen praktikákkal dobhatnám fel az együtt létet vele? Fontos lenne.

Válaszokat előre is megköszönöm.


2019. dec. 26. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt irod, h vonzonak talalod, ezert felmerul bennem a kerdes: szereted meg ezt a lanyt? Az elejtol kezdve igy erzel a szex-szel kapcsolatosan?
2019. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Annyira már nem, mint anno, de szeretek vele lenni.

Épp a rossz szex miatt nem szeretem már annyira.

Így is jöttünk össze, hogy dugtunk, de akkor is olyan volt az együttlét csak akkor azt gondoltam, hogy ha majd jobban kiismerem jobb lesz.

2019. dec. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!