Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt vagyok a párommal, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok a párommal, és el is tudok menni csikló izgatással. De nem élvezem annyira a sexet. A barátnőm szerint nem vagyok szerelmes a páromba. Ez lehet a baj. Mennyi az igazság ebből?

Figyelt kérdés

Be is nedvesedem, méghozzá nagyon és sikerül is elérnem a csúcsot..de mintha valami hiányozna.

Ha napokig nem sexelünk is elvagyok nélküle.

Velem lehet a baj?


2020. jan. 1. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy a páodba, ha nem a szexnek akkor is jónak kellene lennie.

Sztem nálad nem olyan intenziv a hüvelyi orgazmus mint a csiklói. Ezért érzed úgy, mintha vmi hiányozna.

L

2020. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon soktényezős sajnos. Tényleg lehet az, hogy nem izgulsz már annyira a párodra, de lehet hormonális probléma vagy stressz okozta feszültség.
2020. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha napokig elvagy szex nélkül, akkor miért izgat ennyire ez hogy itt kérdezz?

A libidó nem mindenkinek ugyanakkora.

Van akinek elég egy hónapban egyszer van aki napi háromszor kívánja.

2020. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
...illetve nagyon sok nő nem megy el hüvelyi úton.
2020. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
A barátnőd egy jó nagy észkombájn XD már bocs. :)
2020. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

A szerelemnek ehhez semmi köze!


33/F

2020. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mással el tudtál menni hüvelyi úton? Csak most nem? Szted a szerelem tényleg ehez köthető?
2020. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy azt mindenki tudja, hogy a lelki zavarok testi bajokat, betegséget okoznak, de a fordítottját nem értik. A szex tipikusan ilyen, a lelki problémák testi formában jelentkeznek. Majdnem minden fiú tapasztalta már, hogy az idegesség, félelem megakadályozza a merevedést, ami pedig nyugodt körülmények között tökéletes. A női szexualitásra ez fokozottan igaz, kis lelki hiányosság is gátolja a jó működést. A legrosszabb benne az, hogy egyáltalán nem nyilvánvaló, hogy mi az, ami az orgazmus útjában áll, annak számára sem, aki szenved tőle.

Veled lehet a baj, kérdező, de azt nem tudjuk, hogy ki okozza azt a bajt, legvalószínűbb, hogy nem te.

2020. jan. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátnődnek. A kúrás és szeretkezés között óriási különbség van. Mikor a szerelmemmel voltam a szex után feltöltődést, teljességet éreztem. Most csak szexpartnerem van, szex után ürességet érzek.
2020. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem pl a szex csak akkor megy ha szerelmes vagyok. Ha szerelmes vagy akkor párodból minnél többet akarsz. Ha a kapcsolat elején jártok ez a normális amit az előbb leírtam ha már együtt vagytok úgy 2-3 éve nembaj ha csökken a szex benne van xd de ha már az elején ez nincs meg akkor nem is lesz :) igen nem mindenkinek egyforma a libidója se de azért az elején sokkal jobban kívánja az ember a másikat kb olyan 1 évig biztos :) bár emberfüggő sztem a megtalálod a megfelelőt nem lehet megunni 😊
2020. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!