Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek hogy néz ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek hogy néz ki a ’tökéletes’ szex a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Részletesen, amennyire csak lehet (privátban is jöhet, de ajánlatokat nem kerek 😃 )


(Ötleteket szeretnek gyűjteni, mert szeretném, hogy a barátomnak egy maradandó élményben legyen része és tudom, hogy mindenki más, nem is azt várom, hogy ezt találjátok ki, hogy pont neki mi lenne jó, hanem hogy ti mit élveztek a legjobban 😃)


Kort is írjatok legyszi 🙂



2020. jan. 3. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki más az ujjú k sem egyforma! Ami nekem tetszik a te pasidnak nem biztos.. maradandó élmény úgy sem leszel ha ez első alkalom 😂😂 Vegyél szexi combfixet és engedj mindent amit szeretne ez így a tokeletes ;)
2020. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

perverzebb dolgok is izgatnak, szóval a "tökéletes"-be hangulat függően elég sok dolog belefér :)


de ez én vagyok, a párod valószínűleg másokat szeret, szóval ezt vele kellene megbeszélned inkább


F

2020. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az a legfontosabb, hogy lássam a lányon a kezdeményező készséget és a vágyat.

Én szeretem ha legyantázza magát teljesen és finom puha lesz a bőre mindenhol. Pl valamilyen csipkés, átlátszó hálóingben vár otthon. Tudja milyen fantáziáim vannak, mi izgat fel és szavakkal is képes felcsigázni.

Aztán az együttlét alatt pedig jó érzés, ha ő is aktív nem csak szétrakja és várja hogy tolják neki, hanem pl hátulról ő is tolja bele a fenekét. Simogat, karmol, harap, csókol. Szeretem, ha nem finnyás egy lány. Lenyeli annak akit szeret, szex közben is bekapja, ha megkérem.

Hm most ennyi jut az eszembe. A legfontosabb, hogy égjen a tűz a szemedben. Érezd a vágyat és mutasd is ezt. Jó szórakozást és sok sikert. ^^ 28F

2020. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Igyal 2 italt, es mondd neki, hogy azt csinal veled amit akar. Ugy szopat es ugy dug es ott ahol csak szeretne.

Akkor a kezeben az iranyitas es kintudja magat elni.

Legalabbis en dominansabb tipus vagyok, szeretek kicsit vadulni, ezert en ennek orulnek a legjobban az uj csajom szajabol.

(a regi csajommal mat ugyis azt csinalok amit akarok.) 34F

2020. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha oda figyelsz akkor megfogod látni hogy mi az amit jobban szeret vagy mi az amit nem.

Ezt mindíg mindenkivel tanulni kell, mert nem vagyunk egyformák.

De az a legrosszabb amikor túljátszod magad, na az lelombozó tud lenni.

Hiába irná itt valaki hogy ülj rá és lovagolj egy órát rajta ha nem megy vagy nem szeretitek.

2020. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mutatom.
2020. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az baj,hogy többféle tökéletes sex van.

Nyilván más a tökéletes vad sex. És teljesen más a tökéletes érzéki szeretkezés.

Bár hatalmas különbségek nincsenek az alapja mindig ugyanaz.

A sebesség,hossz az ami lényegében változik.

2020. febr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!