Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak szerintem elképesztő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem elképesztő bántó és önző viselkedés?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, és 1-2 napja kitalált valamit amivel nagyon megbántott. Ez az volt hogy engedélyemmel szex kapcsolatba kezdene xy-nnal, mert hogy velem annyira azért nem jó. Túl sok az igényem, meg nem tudok elmenni, meg hisztizek hogy nem izgat fel eléggé és néha fáj (mert amúgy tényleg fáj)! De ezeket meg kéne oldanunk együtt hogy jó legyen, nem? Nem pedig “engedéllyel félre lépni” mert én így nem élvezem! Miért, azt hiszi én igen? Nagyon megbántott! Ti egyet értetek vele? Ez normális?

19L



2020. jan. 4. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu akkor most dobd ki ezt a barmot... meg ilyet. Hany eves ez 12? Ez ha ilyen a hozzaallasa soha nem lesz jobb, cserebe te belerokkansz lelkileg az o viszonyaiba. Vele soha nem lesz jo a szex mert egy onzo fax. Szakits vele minel hamarabb

23L

2020. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,de te sem vagy az ha ezután még van kérdésed. Ez egy önző fa sz.
2020. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet ki kell dobni, írom ezt fiúként.
2020. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
az általad leírtakból na meg a válaszokból is egyértelműen az jön le- ez egy önző f @sz. másvalaki puncijába akar belemászni,amikor még a Tieddel sem tud mit kezdeni. lapátra vele,ez nem társ.
2020. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2020. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Atya világ! Nem csak szerinted, ez egy önző idióta.

Minek akar másik csajt, ha még téged sem tud kielégíteni, SŐT még fáj is(!!)?? Ez iszonyat gáz. Erre szavak sincsenek. Az pláne szép, hogy még eléggé felizgatni sem tud előtte... Egyáltalán nem te “hisztizel”.

Szerintem az lesz a legjobb, ha szépen kidobod, aztán majd mikor szalad máshoz, jól leégeti magát, mert az se fogja élvezni vele a szexet, ebben biztos lehetsz. :)

2020. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bántó, hanem vérlázító, és a helyedben úgy ki.basznám, hogy megtanulna repülni!

De ha te pl az én húgom lennél, én még szájba is rugdosnám ezt a sza*rfaszu kis csicska b*uzit.

Ne gondolkozz menjen a pi.csába minnél hamarabb!!!!


33/F

2020. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Érzelmileg képtelen lennék kidobni! És szeretném ezt a problémát megoldani valahogy, csak azt nem tudom hogyan
2020. jan. 5. 00:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben, engedélyezd neki, hogy félredugjon! Ha ilyen istentelenül ostoba pitsa vagy, akinek nem számít ha kihasználják és a "pasija" se szereti, az megérdemli! Ha szeretne és egy kicsit is fontos lennél neki, ez fel se merült volna benne, sőt valszeg soha nem is szeretett, csak ürítésre használt.

Döntsd el szépen, hogy egy bászásra se jó üresfejű liba akarsz lenni, vagy NŐ. Utóbbi esetben legyen eszed és tartásod! Amíg ezek nincsenek, kussolj és szopj!

2020. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsónak abszolút igaza van. És dobd ki, ne legyél hülye!


27F

2020. jan. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!