Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi hazudik, annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi hazudik, annak hátterében mindig megcsalás van? :/ Főleg férfiak véleménye érdekelne

Figyelt kérdés
Rajtakaptam a párom pár hazugságon, de azt nem tudom nő is van-e a dologban vagy más miatt hazudott arról melyik nap hol volt. Szerintetek ki lehet menteni egy ilyen dolgot vagy itt már (megcsalástól függetlenül) elásta a bizalmat és ezzel a kapcsolatunk jövőjét?
2020. jan. 9. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jellemzően nem szeretek hazudni, ha mégis lódítanom kell, annak is lehet sok oka. Szóval nem biztos, hogy megcsal téged. Persze lehet igen, de itt nem fog kiderülni
2020. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen F46
2020. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
kimenteni nem ... aki megtette 1x megteszi 2x is
2020. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlen, de jó eséllyel igen.
2020. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdés mekkorát. Mondjuk focizni vagy sörözni is néha úgy megy el férfiember, hogy beadja otthon, hogy ez szinte kötelező csapatépítés (ha alkalmazott), elengedhetetlen kapcsolatépítés (ha vállalkozó).


Ha nem is ott volt, ahol mondta, akkor a jobbik eset, ha csaj volt az ügyben, rosszabbik ha bűnöző (de ha államnak végezne piszkos melót az sem jobb...) vagy krónikus hazudozó.

2020. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy másik nő van a dologban, de egy kapcsolat koporsójában jó nagy szög ha a felek becsapják a másikat és hazudoznak. Akár sörözni volt a haverokkal, bárhova is ment ha nem őszinte egy kapcsolat azt felesleges fenntartani hosszú távon.
2020. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, én is így gondolom. Nőtől függetlenül ez a kapcsolat itt halt meg..
2020. jan. 9. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én még viszonylag fiatal vagyok (20 éves) 1 éve volt barátnőm azóta nem igazán kell én hazudtam hogy alszok vagy tvzek vagy ilyesmi de játszottam számítógépen mert számomra az egy hobbi (Gamer vagyok 7-8 éve) és igazi barátokkal játszottam akiket személyesen is ismerek és néha rosszul is sült ki ez az egész mert számomra nem ér annyit egy barátnő hogy azt amit szeretek elhanyagoljam és tényleg nem sokról volt szó napi 1-2óra amellett, hogy míg nem volt barátnőm 10-12óráztam tényleg.. és első karantén alatt.. Nyilván utána elhidegült és vége lett de nem esett jól hogy meg tiltja. (Valószínű érettebb kérdést is fogadtál volna, de ezt leírom mert ilyen is lehetséges manapság ha fiatal a kérdező, vagy vannak még itt fiatalabb kommentelők akinek már volt gamer barátja.)
2021. ápr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férfi Veled van, tehát téged akar. Ha egy csaj elkapná egy fordulóra, az sem lenne a világ vége. Kiéli a vágyait, új technikát tanul. Ráadásul lelkiismeretfurdalása lesz, és ráveheted bármire! Ha ezért balhézol, akkor te vagy a rossz, aki utálja őt. Elmennen egy nőhöz, pedig a jótündér lenne, aki ölelgeti pátyolgatja. Kellene ez neked? Nem!

De biztosan csak valami haveri ügy volt!

2021. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!