Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy buszon, liftben, szűkebb helyen ahol sok ember volt, hogy felállt a farkatok?

Figyelt kérdés

Velem ma történt meg, ahogy a liftben összegyűlt csomó ember, kb hely nem volt, és akkor beszállt az egyik szinten egy fiatal tini lány, pont mellém "paszírozta" be magát, és kb éreztem a seggét a farkamnál, ahogy helyezkedett :D


Azért nem kőkeményre állt fel a cerka, de megmozdult, ha még 10 másodpercig abban a helyzetben maradunk kb kemény lett volna :DD


(nem vagyok szűz mielőtt írnátok a hülyeséget)



2020. jan. 9. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
volt persze sokszor olyan is volt hogy annyira felizgultam hogy ki csaptam a wcben
2020. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt mar de en egyedül voltam a liftbe :D
2020. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bárhol előfordulhat hogy az ember cerkája spontán feláll, viszont kultúrember sehol nem dörgöli oda másokhoz.

A bunkója meg igen, sőt kimondottan utazik a "frottörködésre" utána meg csodálkozik ha előbb-utóbb valaki jól megveri / feljelenti (mert ez is szexuális zaklatásnak minősül).

2020. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem dörgöltem oda, inkább próbáltam hátrébb állni, de mintha jött volna a lány is velem együtt :D
2020. jan. 9. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Aham, miért mágnesf...od van? :D
2020. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Az egyetemen sokszor volt ilyen, de általában én nyomtam a popsiknak a farkam "véletlenül" :D
2020. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
# 5 Igen, egy igazi puncimágnes :PP
2020. jan. 9. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem buszon mindig feláll

Az a baj hogy minden nap buszozok

most még így télen eltudom takarni de nyáron nehezen de nem volt még olyan hogy észre vették volna

2020. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Katona voltam es jöttem haza busszal. Nagyon kanos voltam. A buszon olyan sokan voltak hogy egymáshoz préselödve álltunk.

Felszált egy közép korú nő es úgy fért csak el hogy a seggével a farkamhoz nyomta magát. Felállt és érezte mert rámnezet

2020. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és végigmért a szemével de nem mondott semnit.


Elöző voltam

2020. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!