Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Alkalminál, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Alkalminál, mikor csak oráloztok, nincs hiányérzet, hogy csak ti adtok, viszonzás meg elmarad?

Figyelt kérdés
Többször olvasom itt, mikor kérdezik, hogy hány pasival feküdtetek le, válaszban meg x szex, csak oral y.
2020. jan. 9. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkalminàl nem erdekel hogy élvezi e a pasi. Én akarok élvezni, elélvezni. Igy nincs olyan hogy csak oràl.
2020. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs

19/l

2020. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én még nem voltam olyan alkalmiban, amikor az orál csak egyoldalú lett volna. 22L
2020. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
eddig mindig viszonozva volt:)
2020. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Eléggé el vagy tévedve, kedves kérdező! Bár nem vagyok nő, de eddig az összes alkalmi kapcsolatomnál kölcsönösen volt orál. Már csak azért is, mert:

I. Szerintem az előjáték szerves része,

II. Számomra az a kielégítő, ha a látom a partneremen is, hogy élvezi (ilyen szempontból mindegy, hogy alkalmi partner vagy sem). :)

2020. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi hülyét! Számtalanszor csak leszopatjuk a nőket. Mert ennyire ostobák mint az itt válaszolók!
2020. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó:pont hogy nem ostobák, te meg pont hogy CSAK szeretnéd őket szopatni.
2020. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De vsn
2020. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig van viszonzás is
2020. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

No vagyok, pont nem a csak leszopos. De igenis az van, hogy nok, csajok leterdelnek es nincs kolcsonosen, plane feloltozve es olyan korulmenyek kozott, ahol masra nincs is mod.

Vagy irgalmas szamaritanusok, vagy nem ertem magam se, mi ez. Valamit nyujtani, amiert egy darab rongynak nez, akinek jolesett es azt mondani, csak szopas.

Csak? Barmit a szamba venni ugy, hogy meg nem is voltam azzal az emberrel?

En orulok, hogy nem ilyen vagyok. Raadasul engem fujoznak, mikor az irto nagy korkulonbseg meg alkalmi szex hive vagyok.

2020. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!