Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez pont fordítva szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pont fordítva szokott lenni, nem?

Figyelt kérdés

Ahogy hallottam ez fordítva szokott lenni, de kiváncsi vagyok hogy másoknál is ez van e?!

Szóval én igénylem a rendszeres nyalast a szexen kívül is, ezért nálunk gyakori az, hogy a barátom engem kényeztet anélkül h én utána kielégíteném, vagy szexelnénk. Ez pont fordítva szokott lenni, tehát a nő szokta lecummantani a srácot pl mikor megvan neki. Mennyire gyakori ez?



2020. jan. 10. 19:15
 1/2 Roman00SA ***** válasza:
51%
En rendszeresen kinyalom a parom es el is tudok kozben elbezni ugy hogy hozzam sem kell nyulnia
2020. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!