Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy több a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több a szexuálisan kiéhezett férfi mint nő?

Figyelt kérdés

Általánosságban elmondható, ha egy férfi feltesz egy hirdetést szexpartner keresésre kevesebb nő akad rá, mintha egy nő tenne fel hirdetést szexpartner keresésre. Bizalmatlanok vagy válogatósak a nők?

Vagy valamilyen oknál fogva, több alkalmuk van szexuális kapcsolatot létesíteni mint egy férfinak?


2020. jan. 13. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Kérdésedben benne van a válasz is.

"Bizalmatlanok vagy válogatósak a nők?"

Még szép, hogy azok, te is az lennél. Ami nekünk csak egy potya dugás, az nekik önmaguk teljes kiszolgáltatása egy relatív ismeretlennek. Még szép, hogy a legvonzóbbat, legszimpatikusabbat akarják kiválasztani erre a célra.

Még ha egy nő csúnya, kövér, stb is, ha regisztrál Tinderre, még aznap válogathat egy csomó ajánlat közül, és nem csak a legrondább pasiktól, de nem ám! Vannak, akik direkt a kevésbé csinosakra hajtanak, gondolva, hogy azok könnyebben kaphatóak. Azokban a nyitottabb országokban, ahol népszerűbbek a Tinder-féle párkeresők, már most megfigyelhető az a tendencia, hogy a csúnya férfiaknak egyre kisebb az esélyük partnert találni, mert a nők egyre inkább rádöbbennek, hogy a "saját ligájuknál" sokkal jobb pasikat is megkaphatnak, csak egy jobbra suhintás kell hozzá a képernyőn.

2020. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet ez nemis az ő hibájuk, hanem a miénk, hogy mindig mindenkit meg akarunk dugni, és már elkényelmesedtek tőle.


Vagy egyszerűen csak egy evolucionáris törvény, hogy a nőknek válogatniuk kell.

2020. jan. 13. 08:57
 3/5 A kérdező kommentje:

És egyébként sokat látok siránkozni férfiakat akik panaszkodnal, hogy mem justnak puncihoz, nőknél nem látok ilyet, hogy siránkoznak, hogy nem jutnak faszhoz.


Mondjuk előfordult már olyan is, hogy bűnronda férfi ismerősöm casanova volt hozzám képest, pedig én sokkal jobban nézek ki nála.

Ebből engedek következtetni, hogy a viselkedés dominál.

Egy nő nem tud viselkedéssel kompenzálni, de egy férfi igen.

2020. jan. 13. 09:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebből következik, hogy egy csúnyább férfi, egyből hátránnyal indul az online társkeresésen. Míg egy csúnyább nő előnnyel.
2020. jan. 13. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, sokat beszélgettem erről és végeztem statisztikát is. ::))

Szerintem a férfiak jobban igénylik a szexet mint a nők, elvárják hogy minden nap legyen legalább egy minimum...amikor megkérdeztem őket, azt hittek hogy akarok v mit, pasik...:(

Extrémebb pózok , helyek, különleges keresek, álmok jutnak eszükbe a sok p...o filmek után, na és az elmaradhatatlan popsi szex is, amit én magam sem csinalok.

Ezért is könnyebb a nőnek partnert találni .....

Egyes nők nagyon lusták az ágyban és nem elégíti ki a partnere minden vágyat, persze akkor is félre megy a férfi mert v mi új kell neki. Szó...

Erre mondjak azt hogy ő férfi...:( nekik mindent szabad bka..bla...

Az igényesség is ott van ... erről inkább nem mondok semmit.

2020. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!