Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm állítása szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm állítása szerint soha nem lenne hajlandó az orális szexre, ám kapni szereti. Meg lehet ezt a hozzáállást változtatni valahogy?

Figyelt kérdés

Azt mondta nem szeretné csinálni, ám nekem engedi hogy néha kényeztessem. Az lenne a kérdésem hogy van e rá mód hogy megváltoztassam a gondolkodását e téren!? Mit mondjak neki amivel legalább elgondolkodik a dolgon?

Lányok, hogyan közelítsek?


F,25


2020. jan. 13. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
A szeretőm állítása szerint sose szopta le a férjét. Velem nagyon készséges, imàd szopni.
2020. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
mondd meg neki, hogy ez neked nagyon fontos, és hogy legalább próbálja ki...Mert ha nem, akkor könnyen rámehet a kapcsolatotok.
2020. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha szeret téged akkor miért nem akarja? Érdekes. Mondanod kéne neki, hogy azért szexeltek, hogy mindkettőtöknek jó legyen, és ha téged ez tenne boldoggá, legalább próbáljátok ki.
2020. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy eltudnám képzelni e nélkül a szexet.

Nemtudom nem volt még olyan csajom aki nem kapta be.


33/F

2020. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam is az van mint az 1.-nél.
2020. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, túl aktív a hölgy, ha még csak a nyalást is néha engedi.

Nekem sem kéne ilyen csaj szerintem.

Szerintem az orál része a szexnek


F

2020. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kozled vele higy vagy oda vissza, vagy, sehohy
2020. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy règen volt egy rossz tapasztalata,ès azèrt nem akarja csinálni,próbáld meg kideríteni hogy mi lehet az oka a passzivitásnak..
2020. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Magával az aktivítással nem lenne gond mert heti 2-3x simán akarná, inkább más lehet a háttérben. És valóban szegényesnek érzem a szexuális életünket enélkül. De már lassan nem is merem szoba hozni mert még én leszek a köcsög.
2020. jan. 13. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!