Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex egy olyan férfival aki 10 éve nem szexelt? És orálisan az akkori barátnője sem elégítette ki.

Figyelt kérdés

A férfi 34 éves, én 25.


Mire lehet számítani? Elmegy majd gyorsan vagy épphogy nem sikerül ellazulnia?

Kényeztessem orálisan vagy azzal csak rontok a helyzeten?



2020. jan. 13. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez igazából megjósolhatatlan kb. ugyanakkor az esély rá, hogy eldurran 3 perc alatt mint arra hogy teljesítménykényszert érez, rágörcsöl és nem lesz a topon. Legyél vele türelmes, ha túl hamar eldurran akkor majd megy neki a 2. menet, ha nem merev akkor ne sürgesd mond azt, hogy nyaljon addig is. Ja és persze igen, az orált te se hanyagold a szex természetes része :)
2020. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát ha magamból indulok ki, én tuti annyira izgalomban lennék, hogy ha a szádba veszed, 2 cummantás után megtelne a szád! :D

Viszont jó hír, hogy akkor lehet foglalkozni veled, és egy 20 perc nyalás után a második cummantás még lenne vagy 10-15 perc is, ami után megint te következhetnél, hogy aztán a következő 20 perc utáni kefe eltartson már vagy 1 óráig is akár! ;)

34/F

2020. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az első menetnél biztos h gyorsan elmegy.

Én a helyedben orálisan is kényeztetném. Biztos izgalmas helyzet lehet h 10 év után te vagy az első nő aki mindent megadhat neki szexuálisan, és ezzel kicsit k is "készítheted"

L

2020. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ott leszel szétnézel és látod rajta mennyire izgul rá a dologra:)


De szerintem ha leápolod és attól elmegy nem fog haragudni aztán 10-20 perc után lehet újból kezdeni és akkor már neked is jó lesz, meg ő is tovább fogja bírni.

2020. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonymousreview60 ***** válasza:
#3:+1
2020. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én már 3-4 nap kimaradás után is, azt választanám, hogy először lecumizzanak. Ilyenkor úgy sem tudnék első körben érdemben teljesíteni, mármint időintervallumot tekintve.

Ezután viszont nem maradna el a hálám, sőt üldözne egy jó darabig, sok sikert! ;)

2020. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10 év megfeszített anyaga vár rád,ez de durva :D
2020. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha megadod a pasinak az orált, garantáltan te leszel a szexistennő :D
2020. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbáld ki velem, és megtudod!

34/F

2020. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megvan a jelenet a Scary Movie (Horrorra akadva) című filmbő, mikor Marlon Wayans fellövi a plafonra Anna Farist? Szóval készülj :P
2020. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!