Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar beszélgetni a szexről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar beszélgetni a szexről?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton azzal jön hogy neki nem jó a szex, mert hogy nem élvezi meg sok neki. És akkor azt mondja hogy üljünk le és beszéljük meg hogy ki mire vágyik. Szerintem ez hülyeség, tanuljon meg szopnak mert rohadt béna és unom az orgazmus megjátszását. Meg tanulja meg a kényeztetést élvezni hogy el tudjon menni. Ennyi nem kell itt erről dumálni, béna ez van, de lehet tanulni. És az hogy neki nem jó miért az én hibám? Ti BESZÉLGETNÉTEK vele ilyen felesleges dolgokról? Őszintén, elfogadom ha nincs igazam! Előre is köszi!

2020. jan. 15. 13:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Már bocs, de egy 5 éves értelmi szintjén álló önző kis hülye pötch vagy aki semmit nem tud a szexualitásról, csak követel, de semmit nem ad.

Igen, beszélnetek kellene: arról, hogyan zárjátok le a kapcsolatotokat mielőbb - bár szerintem ha a lánynak van egy csepp esze akkor ezt amúgy is megteszi magától is.

2020. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt az oldalt. Mindig, amikor azt hiszem, hogy ennél már nincs lejjebb, jön egy címeres ökör...
2020. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: egyáltalán nem kíván téged (amit nem is csodálok xD). Én feküdtem már le olyannal, aki csak kanos volt és bejöttem neki külsőre/imádott, de nekem nem jött be, szóval csak úgy muszájból. Nagyon kényelmetlen volt, soha többet. Amúgy az is lehet, hogy részben aszexuális, vagy csak akkor érez vonzalmat, ha tényleg szerelmes az illetőbe.
2020. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!