Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az enyhén átlagon felüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az enyhén átlagon felüli pénisz az ideális?

Figyelt kérdés
Sajnos sokaknak problémát jelent kellemesen befogadni a nagy méretem, a kicsi farok pedig sokszor lenézett dolog. Emiatt egyik se ideális, bár valószínűleg a kicsi a rosszabb.

2020. jan. 15. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Éppen az.
2020. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más méret az ideális. Nekem az átlagos méret.
2020. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az átlagoshoz közelivel még nem lehet dicsekedni,de már kellemetlen tud lenni ha nincs elég előjáték.
2020. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én a magamét ideálisnak gondolom és a partnereim is annak gondolták, de nem tudom, hogy viszonyul az átlaghoz

20F

2020. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha az enyhen atlagon felulit sokaknak problemas befogadni, ott nem a merettel lesz baj, inkabb azzal, hogy nem izgattad fel oket teljesen, vagy ugyetlen vagy.
2020. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15/4.5 az enyém. Imádják a nők.
2020. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam elég világosan. Nekem elég nagy és ez a problémás. A kicsi szintén bajosnak tűnik, ezért gondolom hogy az átlag (de picit nagyobb, mivel ez van a köztudatban) lehet a legjobb
2020. jan. 15. 16:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd az a lány eldönti, akivel éppen együtt vagy.
2020. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem 15 centi, de eddig mindenki imádta. Egy 11 centis farokkal is a csúcsra lehet juttatni bárkit. Elég elgondolkodni rajta... két ujj is bőven elég hozzá.
2020. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy felmérés szerint amelyben (kb 100 nő) 3D-s modelleken választotta ki a számára ideális hosszt és vastagságot.

Az átlagosan ideálisnak választott pénisz 15,9 cm hosszú és 3,8 cm átmérőjű.


Persze ez nem egy túl reprezentatív statisztika, de a semminél talán jobb:)

2020. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!