Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti meddig bírnátok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti meddig bírnátok ki szex nélkül, ha a lány még nem áll készen?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, de én még nem érzem késznek magamnak a szexre. Nagyon kívánom őt, de a terhességtől való félelem miatt egész egyszerűen nem merem, fiatal vagyok még. Elképzelhetitek, minden vágyam, hogy ezt a félelmemet leküzdhessem. Minden más van köztünk, csak maga a behatolás nincs. Fiúk, ti meddig tudnátok várni a barátnőtökre, ha szeretitek? (Persze úgy h nem csak meg, stb, mert az én barátom nem lenne képes rá...)
2020. jan. 17. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Első barátommal 10hónap után feküdtem le. Ő megvárta nem erőszakoskodott. Ennyi idő kellett, hogy úgy érezzem akarom. Viszont orális szex rendszeresen volt addig. 18 voltam amikor lefeküdtünk.
2020. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez az!
2020. jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem picit kellemetlen volt az első együttlétem mert nem akartam akkor és ott, de kb 2 hónapja lehettem már együtt a barátommal, előtte minden volt már behatoláson kívül, de annyira kérlelt, hogy had tegye be most, hogy igazából belementem, pedig nem is akartam akkor és ott.... igazából egyáltalán nem bántam meg, de viszont közben nem véreztem így később volt, hogy a fejemhez vágta, hogy nem is ő volt nekem az első, mert nem véreztem... amúgy tényleg ő volt az első, de előtte már minden féle járt bennem, pl fogkefe nyele is..
2020. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És orális szex van?
2020. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzetek rendesen és akkor nem kell félni a terhességtől
2020. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Roman00SA ***** válasza:
Ha szeret kibirja letezik onkielegites is
2020. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, van orális, csak maga a behatolás nincs. Tudom, hogy ő már nagyon szeretné, és őszintén én is, csak félek, hogy kiszakad az óvszer. (Fogamzásgátlót nem szeretnék)
2020. jan. 17. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a terhességtől tartasz, amiatt ne aggódj, nem sok esély van rá, hogy kiszakad. Esetleg csináljátok olyankor, amikor nincs peteérésed, akkor még tovább csökken az esélye.

Viszont mindenképp csak akkor menj bele, ha már TE MAGAD készen állsz a szexre, ne a fiú miatt.

2020. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akár egy évet, vagy többet is várnák a behatolással, ha minden más van és nagyon szeretem Őt. Ha punci helyett análba akarná, az is tökéletes lenne. Már csak egy barátnő kellene... :D
2020. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akármeddig.
2020. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!