Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 éve vagyunk házasok, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk házasok, a férjem azt találta ki, hogy szeretné ha előtte más pasival szeretkeznék, majd vele. Valakinek van ilyen tapasztalata? Bele menjek?

Figyelt kérdés
Engem is izgat a gondolat, de attól tartok hogy talán nem is szeret igazán ha hajlandó engem odaadni más pasinak is.

#cuckold #más pasival
2020. jan. 17. 08:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Mi ezt rendszeresen csináljuk, nagyon feldobta a kapcsolatot. Néha ő hoz nőt, néha én srácot, vagy fordítva. De van, amikor mi csatlakozunk be másik párhoz együtt vagy külön. Nagyon izgató.


28F

2020. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Tök izgi lenne, én meg bevállalnám előtte a férjedet!
2020. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
3éves kapcsolatot próbáltunk feldobni igy, hogy izgalmasabb legyen a szexuális életünk. Belementem kipróbáltuk de a kapcsolatunk nem bírta ki és vége lett. Én nem mennék bele a helyedbe! N
2020. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ne menj bele.

Engem bánt is a mai társadalom ismerkedési szokása, illetve, h a szex már nem annyira intim dolog, mint régen..

Számomra egy kapcsolatban/ házasságban, nem fér bele ilyesmi, még ha kérnék sem. Azért vagyok kapcsolatba, mert vele akarok lenni és nem más farkán ugrálni közben- még ha a párom is kérné, egyből nemet mondanék. Tiszteljük egymást, a kapcsolatot.. ez nem erről szól. Ha már plusz partnerek bevonása a kérdés kapcsolat fellendítése miatt, az veszett ügy, seb nyalogatással csak rosszabb lesz.

2020. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem bírnám ki h a párom más dugja.
2020. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
69%
Szerintem meg menj bele. Mi a férjemmel rendszeresen csináljuk havi 3-4 alkalommal, van hogy többször is ahogy mindkettőnk időbeosztása engedi. Ne hallgass az előzőre nem 1920-at írunk. Ha izgat vágj bele. Első alkalommal én is kicsit feszült voltam és nehezen mentem bele, de most már nagyon élvezem. Bűntudat titkolózás és kötöttségek nélkül lehetek más pasikkal is. Én is aggódtam, hogy talán nem szeret igazán és csak ki akar használni a vágyai kiélésére, de azt vettem észre, hogy sokkal forróbb lett a szeretete miután megtettem. Rá is kérdeztem, azt válaszolta, hogy látja mennyire szeretem hogy bár nem akartam mégis megtettem miatta, mert Ő erre vágyott. Nagyon harmonikus és boldog a házasságunk.
2020. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
#6 valóban nem 1920 van.. nyugtasd magad ezzel, h ez miatt vagytok boldogok. Elég szomorú, hogy ketten nem tudnátok másképp megoldani a boldogságot és a harmóniát a kapcsolatotokban. Egészségetekre!
2020. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Roman00SA ***** válasza:
35%
Szerintem rossz iranyba halad a kapcsolatotok ez tonkre is teheti
2020. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Ha belemész, akkor ott lesz a pakliban, hogy utána a fejedhez vágja, hogy képes voltál előtte mással dugni. Vagy ő kívánja meg a pasit.Aztán jöhetnek a nők is sorban majd a házasságotokba.

Egyszerűen unalmas már neki csak veled. Ez a valóság.

2020. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

"#6 valóban nem 1920 van.. nyugtasd magad ezzel, h ez miatt vagytok boldogok. Elég szomorú, hogy ketten nem tudnátok másképp megoldani a boldogságot és a harmóniát a kapcsolatotokban. Egészségetekre!"

2020-ban illene eljutni oda, hogy ne okozzon lelki feszkót és átnevelési késztetést a tudat, hogy nem mindenkit ugyanaz tesz boldoggá, mint téged.

2020. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!