Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik spriccelve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik spriccelve élveznek, nálatok hogy van ez? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el rendszeresebben maszturbálni (szűz vagyok), és bár eddig nem tudtam róla, de úgy tűnik, hogy spriccelek (nem, nem pisi, átlátszó és nincs olyan szaga, utána is olvastam). Mivel nem volt még soha orgazmusom, nem tudom, hogy mihez kéne viszonyítani, de hiába spriccelek akár többször egymás után, jó érzés, de egyáltalán nem 'járok másik világban' és összehúzódások sincsenek. Nektek hogy volt ez kezdetben? Lehetséges úgy spriccelni, hogy közben nem élvezek el? Vagy ez orgazmusnak minősül akkor is, ha nem feltétlen jobb mint előtte, és nem mondanám csúcspontnak? 18L



Privátokat NEM kérek, nem fogok válaszolni.



2020. jan. 18. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Elélvezésnél csak a fiúknál van hirtelen kilövellés .

Jobb lenne kézbe venni olyan könyvet,ami a nők nemi szervének a működéséről szó !!!

2020. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nőknél is létezik, olvass utána, (női ejakuláció/squirting/spriccelés) a skene-mirigyben termelődik. Nem mindenki tapasztalja meg, de ettől még nagyon is létezik. (Abban igazad van, hogy nem feltétlen 'hirtelen' kilövellés,mert lehet érezni, hogy jönni fog, és nem is spriccel mindig, van amikor csak folyik)
2020. jan. 18. 14:00
 3/8 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Csak tisztázandó

A spriccelés eddigi tapasztalatom {párom} és a beszélgetések alapján élvezéskor jön.

Nem érzed túl intenzívnek, semmit se érzel? Különböző erősségűek az orgamusok, egyénfüggőek.

2020. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
És milyen módon masztizol, amikor spriccelsz? Behatolással, vagy csak a csiklódat ingerled?
2020. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Saját (férfi vagyok) tapasztalat, hogy a női spriccelés és az orgazmus nem feltétlenül jár együtt.
2020. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom is az, hogy a spriccelés és az orgazmus nem mindig együtt jön! Konkrét példát is tudok felhozni! Egyik exemet nyaltam elég sokáig majd váltottam ujjazásra, és miután ezt abbahagytam hogy belehatoljak, spriccelt egy hatalmasat. Nem élvezett el de viszont spriccelt egy nagyot.
2020. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Spricceles nem egyenlő az orgazmusaal, nem jár egyszerre. Aki spriccel, az csak egy megkönnyebbülő érzést ad, orgazmust nem. Legalabbis nálunk igy volt regen. Ha orgazmusod van, akkor azt eszre fogod venni, mondjuk en pasi vagyok, es szerintem olyan 12 eves koromban mar megtapasztaltam, vagy korábban.csiklodat izgasd sokaig, lazulj el, aztan ha erzed hogy már közeleg, akkor csináld gyorsabban, es tessék.
2020. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, tudok spriccelni.

Nem ugyanaz, mint az orgazmus. Érzésre sem.


Nekem akkor megy, ha gyorsan és erősen ingerelnek 1 pontot kb (nem a G pontomat).


Összehúzódások csak orgazmusnál vannak (ahogy ver a szíved, arra az ütemre).

Az meg más érzés teljesen.

20L

2020. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!