Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem engedi barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi barátnőm hogy a vaginájához nyúljak?

Figyelt kérdés
Ezzel persze nem lenne semmj gond ha megindokolná hogy miért is, de folyamatosan csak azt a választa kapom hogy nem. Tiszteletben tartom a döntését és nem is ellenkezek viszont mindig ott van az a kis kíváncsiság bennem hogy miért nem? Ha eddig nem próbálta honnan tudja hogy rossz? Szóval lányok ha veletek is volt/van hasonló dolog kérlek segítsetek megérteni ezt. 😅

2020. jan. 19. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát, hogy ha vagina helyett nem krinolinja van, akkor szerintem csak qurva gátlásos.

Az meg a te hibád, hogy nem tud melletted megnyilni!

Hidd el ha rendesen feltudnád izgatni, akkor kérne, hogy nyúlj a bugyijába.


33/F

2020. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Nyugodtan le lehet engem is pontozni, mert szarok rá.

De az elsőnek tökéletesen igaza van.

Ha a csaj nem küzd lelki gondokkal, illetve nem, leszbi, aszexuális, akkor a gond az te magad vagy.

Mert nincs olyan EGÉSZSÉGES hetero ember aki nem akarja, hogy az ellenkező nem hozzáérjen!

Főleg ☝️, hogy itt te kapcsolatról beszélsz! 🤔😳😂😂

2020. jan. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
1.-nél apont pontosan így van! Lehet csúny a puncija van, vagy nem tudja teljesen tisztára vágni a fanszőrzetét esetleg van ott egy kis pattanás az ágyékán vagy a vénuszdombján mait szégyell. Volt ilyen barátnőm egyszer . (szerencsére csak volt) nagyon gátlásos volt fontos, hogy érezze, hogy szereted és bízzon meg vakon benned. csak akko fog működni a dolog. Mondd hogy előtted semmit sem kell zségyellnie met úgy szerted ahoyg van és bármeddig vársz ra..stb ;)
2020. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert a szex az agyban kezdődik! És ha ott (agyban) nem kivánja, akkor bukfencezhetsz is kínodban, akkor sem lesz semmi olyan amit ő nem akar!
2020. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy nincs semmi baja magával oda lent, ahogy az előzőek irták sőt az is lehet, hogy nem gátlásos csak egyszerűen korai még neki... Vagy (mint én) fél hogy mégis milyen lesz, vagy csak új neki az egész és ismeretlen a szituáció (én se mondhattam, hogy bocsi bármennyire is akarom,félek xd, mert az úy gáz, így csak nemet mondtam)

Vagy a másik opció, hogy olyan mint a baratnőm, ő azért mondd nemet, mert neki az, hogy oda nyúljon neki a srác kb. olyan szinten van, mint ha lefeküdnének, tehát ugyan olyan intim neki ez a dolog mint a szex és azzal meg még ugye várna...

Remélem érted mire gondolok. Persze lehetnek egyéb olyan okai is, mint amit az előzőek írtak (bár az sok bókolással és egy kis izgatàssal feloldható). De amugy kezdedben csinálhatnád neki ruhán keresztül, hogy ne érezze magát feszengve vagy zavarban. Bízom benne, hogy tudtam kicsit segíteni. További szép estét.

17\L

2020. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Utolso vagyok 19\L félre irtam...
2020. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt? ha a barátnő titulust használod, elvileg ez nem kellene gondot okozzon. valami itt nem kerek... ő is tudja hogy a barátnőd? valamiért hidegen hagyod az biztos...
2020. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Közelebb vinne a megoldáshoz, ha megmondanád, hogy mennyire intim a viszonyotok! 2 randi után nem enged a bugyijába, vagy szex közben nem igényli az ujjazást, esetleg még szűz?
2020. jan. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még korai neki. Én is csak sok hónap elteltével engedtem.
2020. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!