Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömléssel mit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömléssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Férjemmel 20 éve vagyunk együtt, jóformán hozzászoktam. Viszont mostanában baromi gyorsan elélvez. Már nem szeretem előtte simogatni, orállal kényeztetni, mert elsül. Ha engem kényeztet, akkor is. Óvszerrel is, akkor is, ha előtte nap együtt voltunk. Épp csak elkezdjük, már lassít. Mikor épp jó lenne, befejezi. Az sem megoldás, hogy először elélvez, aztán újra kezdjük, mert másodszor már nem áll fel neki.
2020. jan. 19. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, mégsem szoktál hozzá. Esetleg szexológushoz érdemes elmenni.
2020. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Márpedig először élvezzen el de ne 10 perc múlva próbáld felállítani neki újra hanem mondjuk 2 óra múlva.
2020. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 óra múlva én már alszok. Este van csak idő a szexre, éjjel nem bírok felmaradni, mert akkor a következő napom oda lesz.
2020. jan. 19. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet kellene más idő pontot keresni, például reggel amikor kivagytok pihenve.
2020. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajna reggel nem lehet. A gyerek korán kel.
2020. jan. 19. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És ez csak egyre rosszabb lesz!
2020. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os, miért?
2020. jan. 19. 18:12
 8/8 anonim válasza:
Szia, és ez mióta tart? Nekem volt viszonyom (nagyon bánom) ugyanilyen nős férfival nem rég, és hát állítása szerint nem tudja mitől van, és ő már csak ugy szokta feleségével hogy elotte zuhany alatt kielegiti kivsi pihi aztán johet egy rovid menek. Mondjuk nem csodálom felesége nem kívánja mert ő rendesen sosincs kielegitve. Próbáljatok valami szexuálpszichológust
2020. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!