Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elitélendő, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elitélendő, hogy egy éve már csak Tinder és hasonló futó kalandokkal foglalkozok, nem is akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vagy ez ilyen fiatalon rendben van és majd megkomolyodok?

20F


2020. jan. 19. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod, de szerintem egy idő után meg fogod unni.
2020. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Komoly kapcsolatot akkor érdemes kezdeni, ha megvan a megfelelő anyagi háttér. Addig amíg a szüleiden élsz szerintem mehet minden.
2020. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van. Élni kell! :D
2020. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem elítélendő. A te életed. Mit foglalkozol vele h ki mit tart elítélendőnek?

L

2020. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

En korosodo no vagyok, szinten ott, szinten csak futot keresek.

Az embereknek mocskos velemenye van barkirol, barmirol, nem melto arra, hogy odafigyeljek.

Csak ovszer legyen, mas orszagban az oralnal is termeszetes, ha nem ismeritek egymast.

Nalam szerelmi banat orvosolasaval kezdodott. Elegge ongyilkossag kozeli allapotban. Azota raereztem a szepsegere.

Tegyed. De ne meselj rola, sotetek az emberek. De a viraglelkuek is kiakadhatnak.

2020. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy semmi kivetnivaló nincs ebben. Amíg nem hülyítesz senkit, addig nem gond. Ha egy kapcsolat mellett csinálnád ezt, na az már gáz lenne.
2020. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :D
2020. jan. 20. 00:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mázlista
2020. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha használsz óvszert és felelősségteljes vagy, nem csapsz be másokat akkor miért lenne elítélendő? Pláne 20 évesen, előtted az élet cimbi :) Élj ahogy te szeretnél, ne elvárásoknak akarj megfelelni, ha majd találkozol olyan lánnyal aki megfog akkor le fogsz nyugodni.

Egy komoly kapcsolathoz sok minden kellhet, de leginkább két dolog: egy ffi és egy nő akik szeretik egymást.

2020. jan. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki azt csinál amit akar

A lényeg h védekezz

Párkapcsolat NEM kötelező

A szexre meg mindenkinek van igénye ehhez nem kell le gyökerezned 1 embernél h aztán a hangulata döntse el ,hogy lesz ma szex vagy sem ...


N

2020. jan. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!