Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan csaj aki egyetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki egyetem mellett fogadott el pénzt szexért?

Figyelt kérdés
Csak egy alkalom volt vagy rendszeresen? Megbántátok?
2020. jan. 20. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Engem is érdekelne a sztori bárkinek, ha megírja akár privátban.
2020. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Irjatok csajok ! 23/F
2020. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Voltak támogatóim nős pasik akikkel amúgy is lefeküdtem volna. Ha be kelett fizetni a tandíjat vagy az albit akkor csak szóltam nekik és adták a pénzt. Vagy ha elmentünk vásárolni akkor fizettek.

Nem volt előre megbeszélve hogy fizetni fognak bármiért is. Nagyvonalúak voltak.

Nagyon sok nő van így, van akinek a férje fizet a szexért mert kihisztizi magának amit akar.

Ebben semmi elítélendő nincs.

2020. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Akik az egyetem alatt pénzt fogadtak el szexért már "továbbléptek" egy szintet és a GyK helyett a puncson nyomják, vagy beálltak "hivatásos" golddiggernek.
2020. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
# 3 Ebben semmi elítélendő nincs....ahhh max annyi,h nos pasikkal dugtal,de az megbocsáthato XD
2020. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van.
2020. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyen filléres k..vákkal csak az a baj, hogy ez örökre így marad.. de ahogy öregszenek elfogy a szépség, ahogy a rájuk fordított pénz is..
2020. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ondóputtony mindig kerül. Nem kell más csak 2 telefon. Egyik a zsebben gyorshívóval megcsörgeted magad és felveszed, majd beleszólsz "szevasz Pistikém! Jó, holnap hozd be az irodámba a 20 milliót kp-ban, mert hétvégén el kell repülnöm Miami-ba" Aztán a felhozatalból összevissza szopatol basszol egyet és páá...
2020. jan. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: Messziről lerí, hogy még egy falusi diszkóban sem tudnál felszedni csajt ezzel a módszerrel, mert ennyire nem ostoba egyik sem.
2020. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" Messziről lerí, hogy még egy falusi diszkóban sem tudnál felszedni csajt ezzel a módszerrel, mert ennyire nem ostoba egyik sem."


Mérget ne egyél rá!:)

2020. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!