Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy hozzábújok a 12...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy hozzábújok a 12 évvel idősebb barátomhoz és jó érzés hogy idősebb mintha majdnem az apám lenne?

Figyelt kérdés
Izgat hogy idősebb
2020. jan. 23. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Apa komplexusnan hívják
2020. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cseppszi ***** válasza:
64%
100 évvel ezelőtt teljesen normális volt hogy a férfi legalább 10 évvel idősebb a feleségénél Magyarországon. A Világ más részein ma is ez a normális átlag. Ez még nem apakomplexus alapból. Az apakomplexus inkább a 20+ évnél jelentkezik, ahol ilyen 50 éves pasikhoz mennek feleségül a 20+ éves lányok (bár keleti országokban ez is eléggé átlagos)
2020. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy jó érzés a párodhoz bújni, de a korkülönbség csak fele ahhoz, hogy mintha apád lenne helyzet legyen.

Ettől függetlenül, ha neked jobb érzés erre gondolni tedd azt, nincs baj vele.

2020. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

ha 15 éves vagy, akkor nem normáis

ha 30 éves vagy, akkor normáis


általában 10 év alatt határozzák meg a még jó kórkülönbséget, de van kivétel

2020. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Normális persze, hisz ezért a párod.
2020. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért írtam, hogy alakomplexus, mert van köztük 12 év, hanem mert saját elmondása szerint is az tetszik neki, hogy idősebb és szinte az apja lehetne. Nehéz szöveget értelmezni gondolom.
2020. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Önmagában az, hogy hozzábújsz és jóleső érzés normális, ezzel mindenki így van.

Az hogy azt érzed - vagy AZÉRT érzed - hogy az apád lehetne és ez izgat... na mondjuk az már eltér az átlagostól. Apakomplexusnak hívják, enyhe fokú mentális zavar, ami a mindennapi életet még nem gátolja, együtt lehet vele élni, de attól még hasznos lenne ha a mélyére néznél, hogy esetleg más problémákat ne okozzon (pl. kötődés-kialakításban, bizonyos szocializációs folyamatokban stb.).

2020. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez valóban apakomplexus, de fura mert 12 év még nem akkora különbség hogy az apád lehetne.

Az én barátom 20 évvel idősebb nálam, ő tényleg az apám lehetne. De nem azért szeretek hozzábújni mert ennyivel idősebb.

Sőt, nem szeretném az apámhoz hasonlítani, mert az apám iránt soha nem éreztem szexuális vonzalmat. Annak ellenére hogy tök jó pasi volt.

2020. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A nagypapika majd lesz 70 éves te meg 50, kicseréled az ágytálát és elkurvulsz, vagy 50 éves korodtól gondozással ütöd el a szabadidőd?
2020. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9, ha úgy adódik majd, akkor gondozom, igen. És tudod miért? Mert szeretem. Ennyire egyszerű.

(Mellesleg sokkal jobb formában van mint én, vagy mint a fiatalabbak, mert sportoló volt.)

2020. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!