Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés szexel is beérem de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szexel is beérem de a barátom nem. Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy 4 éve leszünk lassan együtt. Ő sajnos nagyon sokat szeretne szexelni de én nagyon kevéssel is beérem. Egy héten egyszer mondjuk de ő benne lenne minden nap. Nem arról van szó hogy nem kívánom őt hanem egyszerűen nem tartok rá igényt. Próbáltuk feldobni újdonsággal is de még így sem lett jobb a helyzet.

Ez a probléma pedig oda vezetett ma hogy a barátom azt hiszi hogy meg csaltam. Pedig nem! Sőt nem is értem hogy hogy juthatott ez az eszébe hisz mióta együtt vagyunk már az elejétől kezdve ő igényesebb.

Valamivel már történt ilyen? Hogy oldottátok meg?


2020. jan. 24. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az egy dolog hogy te nem tartasz rá igényt de hogy még csak annyit se teszel meg érte hogy segítenél neki elmenni (mármint szexuális értelemben)? Az én pasim is sokkal sűrűbben akarja mint én de legalább annyit megteszek érte hogy kielégítem valahogy. Orálisan vagy kézimunkával. Szerintem ennyi törődést ő is megérdemelne.
2020. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És írtam valahol hogy nem kap? Kap! Csak el felejtettem odairni.
2020. jan. 24. 01:19
 3/9 A kérdező kommentje:
És írtam valahol hogy nem kap? Kap! Csak el felejtettem odairni!
2020. jan. 24. 01:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beéred.. én is beérem napi 2 szelet kenyérrel, de a hét végére bezabálom az egész hűtőt.


Nem tudod, miből juthatott erre a következtetésre, hogy csalod? Komolyan...?

Szakítsatok.

2020. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Gyanus vagy nekem te leany...en is arra gondolnek amire a fiud.
2020. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt látja rajtad, hogy nem kívánod, nyilvánvaló, hogy ilyenekre fog gondolni.
2020. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, másokkal is történt ilyen, rengeteg kapcsolatban. S általában mindnek ugyanaz lett a vége - szakítás. Ha két félnek ennyire nem egyezik a libidója akkor úgyis az lesz belőle, mert frusztrációt szül ezért "támad be" a barátod. Ez nem lesz jobb, ti egyszerűen szexuálisan nem illetek össze, feleslegesen raboljátok tovább egymás idejét.
2020. jan. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó. Folyamatos frusztrációt szül az eltérő igényetek. Rengeteg kapcsolat tönkremegy emiatt, hisz ez fontos. A tiétek is tönkre fog, ha nem változtattok.
2020. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem kivánod? Nem dug meg rendesen? Nincs orgazmusod? Unalmas a szex?
2020. jan. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!