Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy méret után átlagos? Nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy méret után átlagos? Nők mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem főként nők felé akik már jártak hasonló helyzetben, hogy milyen érzés nagy méret után egy átlagossal szexelni?


Összejöttem most egy lánnyal akinek az előző pasijának hatalmas mérete volt (22 cm) és hiába próbálom figyelmen kívül hagyni aggaszt, hogy vajon én elég leszek-e neki.. Nekem átlagos vagy annál talán kicsit nagyobb méretem van (17-8 cm).

Szóval lányok, nők akik voltak ilyen helyzetben nektek mi a tapasztalatotok, élményeitek?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. jan. 24. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Nem volt elég, és végül szakítottunk. A nagyot szoktam meg, már az elégít csak ki.


25L

2020. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Kellett neked kerdezősködni az exe méreteiről..


Magadnak csináltad a problémát

2020. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
A 17-18cm nem átlagos, hanem nagy, szóval nem kell aggódnod. Ha tényleg átlagos méreted lenne, akkor már más lenne a helyzet. Bár, ha élvezte a 22 centit, akkor így is lehet, hogy jobb volt neki az ex.
2020. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nagyobb után a kisebb is tud kielégítő lenni , legalábbis nekem
2020. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem kérdezősködtem csak szóba került. Nem élvezte az exe méretét, fájt neki.
2020. jan. 24. 08:49
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 17 cm volt az a 22. És még többet számít a vastagság, lehet azzal volt a baj.
2020. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Neked jóval átlagon felóli a méreted (ha jól mérted). Az előzőé fájt a lánynak. Mit akarsz? Hogy te is fájdalmat okozz? Inkább abban bízz, hogy te nem fogsz, és elégedett lesz az a lány. Törődj a lelkével, az százszor többet számít, mint a farkad mérete.

Ne kérdezd meg, miért vagyok biztos benne. ;)

2020. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 Nem szeretnék fájdalmat okozni neki egyáltalán! Csak nagyon sok ideig volt együtt a sráccal és igen fájt neki és elvileg nem volt jó a szex de azért a szokás nagy úr tud lenni és ezért parázok egy kicsit.. Tudom, hogy hülyeség valószínűleg de nem szeretném, hogy emiatt “csalódjon” bennem.
2020. jan. 24. 09:32
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

1) ahogy irtad a no elmondta nem elvezte tul nagy volt neki. Ezek utan mit aggodsz?:D

2) az en szexpartneremnek hosszabb es vastagabb farka volt (azert szerintem nem 22cm az kva nagy) mint a jelenlegi paromnak. Mikor osszejottunk es szexre kerult a sor eleg szembetuno volt a kulonbseg. Azert neki sem kicsi de talan atlag alja koruli lehet(legalabbis az en szememben). Az elso par szexnel azt ereztem h basszus alig erzem, nagyonfeltunt h mas farok van bennem mint eddig. Azon agyaltam h vajon meg fogom e tudni szokni vagy mi lesz mert ugy ereztem nem tolt ki rendesen, ezert nem is volt intenziv a szex sem. Aztan kepzeld 2-3het utan annyira hozzaszoktam, hogy mostmar egyaltalan nem is erzem ezt, szerintem valahogy jobban raallt a puncim mert mar teljesen jo a szex, nem erzem kevesnek egyaltalan. Nagyobbnak is latom mint az elejen (ez persze csak a fejemben van igy mert hozzaszoktam es kikopott mar az emleke a szexpartnerem meretenek)

Szoval nyugodj meg, a te mereted raadasul igen tekintelyes is szerintem. A nagy mereten belul meg a pont oke kategoria. A 22cm t nem rudom elvezi e egyaltalan barki is, en biztos h nem:D

2020. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Jesszusom, ez most komolyan probléma nálad? Mondta a lány, hogy NEM volt jó a régivel a szex, mert fájt, túl nagy volt, erre te olyan ostobaságokon agyalsz, hogy talán megszokta és mégis akkora kell neki??!! Ember, mondd, hogy csak 14 éves vagy, mert ez egy férfitól már gáz! Szerintem a barátnőd kifejezetten örülni fog neki, hogy nem lóméreted van, sőt lehet, hogy a 18-at is sokallni fogja.

36N

2020. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!