Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vissza gondoltok az exeitekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza gondoltok az exeitekkel valo legjobb menetekre?

Figyelt kérdés
Reggel ota ezen agyalok , kivel, hol es hogyan volt a legjobb ... szep emlekek , igy utolag visszagondolva.
2020. jan. 24. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordul..
2020. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem, mivel a jelenlegi párom körbeveri az összes exem és szexpartnerem:D
2020. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam mert az egyik exem benne volt olyan dolgokban amit másnak még csak meg se merek említeni
2020. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Estenkent megesik. :)
2020. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha igen
2020. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendszesen arra masztizok. Fantasztikus volt az ágyban. Gyengéd, figyelmes, es egyszerre vad és domináns. Nagyon sok extrém dologba belevitt.
2020. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindennapos, de velem is előfordult már. szerintem semmi rossz nincs ebben. A mostani pasim teljesen jól teljesít, de ettől még néha visszagondolok erre-arra.
2020. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az exemmel járok össze újra, de azt kell mondjam, hogy mérföldekkel jobb vele a szex most, mint régen. :)
2020. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem, csak az asszonnyal való elmúlt szexekre emlékszem. :-)
2020. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!