Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne neki elmondani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne neki elmondani, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
2szer együtt voltam egy férfival. De már nem úgy viszonyult utána hozzám ,mint azelőtt. Olyan rideg lett. És nem tudom miért? Én szeretem őt és szeretnék vele lenni. Szerintetek mondjam el neki vagy hagyjam?
2020. jan. 24. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Vajon miért van az, hogy előbb van szex, mint hogy kimondjátok, hogy kapcsolat?
2020. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
38%

Írj neki privit nyugodtan.


Mindketten egyedülállók vagytok, a frici nyilván nem nőcsábász, megvolt a közös hang, közös érdeklődés, jó keksz?

2020. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
2x megvoltál neki majd rideg közönnyel viseltetik irántad... ebből neked mi nem tiszta? mert nekem nagyon úgy tűnik hogy csak szexre kellettél a "férfinak",és most miután megdöntött, eldob mint a ge cis zsebkendőt. nem kellene hiú ábrándokkal áltatnod magad,hogy van bármi esély arra hogy valami kialakuljon köztetek.
2020. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy nem tetszel neki ruha nélkül, vagy nem jó a szex. Ha jó a szex, akkor akarna többször is, még akkor is ha csak szexre. Kérdezz rá, hogy milyen a szex, min változtass, fehérnemű, hozzáállás stb.


N

2020. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő mellette sose volt nő komolyabban úgy hosszabb ideig
2020. jan. 24. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De hogy szerettél bele ilyen rövid idő alatt? Illetve ha nem mondtad el hogy érzel miért feküdtél le vele? Nem értem. Ha tudtad előre hoy csak szexet akar akkor meg miért szeretsz bele. Nőlj fel..

L

2020. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ő mellette sose volt nő komolyabban úgy hosszabb ideig"

Gyanús, hogy ő a vadászatot élvezi, amikor meg már megvan a préda (te), ráun hamar.

Kérdezd meg tőle, hgoy mi a baj.

2020. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2éve van ez. Kicsit hosszabb történet. Se veled se nélküled dolog. Eddig én írtam neki illetve ő csak néha. De most már nem fogok. Ez egy ilyen munkahelyi dolog volt.
2020. jan. 24. 21:36
 9/11 A kérdező kommentje:
6 nem tudtam csak sejtettem. Azt reméltem változott 2év alatt.
2020. jan. 24. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól értem, két év alatt együtt voltál kétszer, azaz évente kb. 1x valakivel és szerelmes vagy belé??? Két év rengeteg idő, ha strigulavadász akkor már x nője volt.

Elmondhatod neki, de... saját magamon is gondolkoznék, mondjuk a miérten, hogy miért pazaroltál két évet az életedből olyanra aki nem viszonozza. Minden perc amit erre fordítasz a jövődtől elrabolt idő lesz. Hagyd a pasit a p.ba, nehogymár te rohanj utána!

2020. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!