Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, milyen esetben ragaszkodna mégishozzám?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi , akibe belezúgtam , de nem vagyok naiv es tudom mire számithatok a részéröl .

Egy éve kollégám . Mostanában sokat irkált , es nem kertelt , hogy mit akart . En vettem a lapot de amikor konkret találkára kerult volna a sor es akkor csakis szexért , mindig kihátráltam , megijedtem .

Kulönbözö okokba kapaszkodtam . Ijesztö hogy csak úgy bumm egymasnak essünk , rég nem voltam senkivel .

Ma már nem irt . Azelött folyton egy hónapig . Ha igazan tetszenék , folytatná , vagy semmiképp ?



2020. jan. 24. 22:25
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
No way.
2020. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért írkálna, ha mindig téríted a közeledését és nem mész el a találkozókra?
2020. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert ragaszkodik hozzám ?
2020. jan. 24. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha téged mindig elutasítanának, te még mindig próbálkoznál? Most komolyan :)
2020. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem ragaszkodik hozzád.

Te szerelmes vagy belé, ő meg akar d.gni, és ezt ki akarta használni. Ha nem hagyod magad, akkit majd keres mást. Nem tudom, miért kell hülyére venni a csávót meg magadat is.

2020. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel csak szexet akar, vette a lapot, hogy te mégsem akarsz semmit és inkább keres mást. Nem fog olyan lány után futni hónapokig, aki végül mindig kihátrál.
2020. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolathoz nem ragaszkodik. Úgy van vele, hogy megfektetne, de éppen a következő nő ugyanolyan jó lenne neki.

Aki csak szexet akar, az nem érez feléd semmit.

2020. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Valami huszonéves pcsa lehet a kérdező, de inkább a tini párkapcsolatok kategóriában lenne a helye ilyennek, hogy nem tudja, hogy mit akar.
2020. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vársz? hülyíted, és utána lemondod a talit, mert beijedtél, és azt várod h teperjen utánad?

Te a pasi helyében tovább írkálnál?

Legyél vele őszinte, és mondd el neki, h te kívánod őt, csak kicsit félsz ettől az egésztől.

L

2020. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!