Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, vettétek már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, vettétek már el ellenkező nemű partner szüzességét elsősorban azért, hogy túllegyen rajta és csak másodsorban, mert megkívántad?

Figyelt kérdés

Hogy történt? Miért szexeltél vele?

Hány éves voltál és mennyi a partner, vagy a partnerek, ha több ilyen is volt?

Hányadik partnered volt?



2020. jan. 27. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
NEM. A nők szimpátia alapon szexelnek, nem szánalomból.
2020. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,volt...

Egy haver lány vidéki unokahúga "mozdult rám",kb. 2 hét múlva lefeküdtünk,-szűz volt. Az utána következő együttlét(ek)kor mindig furcsán érdeklődő volt,mindent nagyon megnézett,mindent kérdezett szex közben,szinte már zavaróan. Azután hazautazott.

Fél évvel később derült ki,hogy a faluban,ahol lakott volt egy nagy szerelme,aki valami bunkó lehetett,mert mikor járni akartak,és megtudta,hogy a lány még szűz,-azt mondta neki,hogy majd akkor jelentkezzen,ha már nem az,és szerez tapasztalatot. Erre kellettem én.Az unokanővérével agyalták ki.

A lány szűk 17,én 19 múltam akkor,-igaz ennek már majd' 20 éve...

2020. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bummer ***** válasza:
100%

Sose tudnék senkivel lefeküdni úgy, hogy nincs egy alap izgatottság, vágy bennem a személye, a lénye iránt.

Még egy "szimpla" szex este is max. úgy tudott létrejönni nálam, hogy nagyon vágytam magára a személyre is.

36F

2020. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nrm
2020. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Én pont egy olyan nőre várok, akit pusztán a megjelenésemmel be tudnék indítani, és akadályokat nem ismerve nyomulna rám.
2020. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. De kölcsönösen kivántuk egymást. F.
2020. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!