Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szokatlan az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokatlan az ha valakinek nem volt barátnője, de kalandjai igen?

Figyelt kérdés
Hiába szeretnék barátnőt nem találok. Pedig én inkább az szolidabb típus vagyok.
2020. jan. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha "kaland" alatt Szexet értesz, akkor a mai világban sajnos elég sok van ebből... 😕
2020. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szokatlan, de nem is pozitív. Az a jó, hogy te legalább próbálkozol kapcsolatot kialakítani, nem szándékosan kalandozol csak.
2020. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szokatlan.
2020. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Már nem szokatlan
2020. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 orton ***** válasza:
52%
Úgy érted fura lesz az első komolyabbnál? Pár hetes, hónapos vagy egy éves kalandból, miközben ki is tombolja magát, sokat tanul a nőkről és magáról az ember. Főleg hogy milyen párt szeretne. Ja és persze lesz egy csomó tapasztalatod az ágyban. Főnyeremény lehetsz valakinek.
2020. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!