Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti ennyi szex mellett megcsaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ennyi szex mellett megcsalnátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Heti 1 szexel vagyok el a legjobban. Ennél többet nem igénylek. Gondolom ennek köze van ahhoz is hogy annyira az erintést sem szeretem. Az én szeretetnyelvem az szívesseg és ajándekozás.

Az hogy az érintest nem annyira kedvelem az minden kapcsolatomban probléma volt (amugy a testvérem sem ez a tipus, többek közt ezért hagyta el a felesege...hiányoztak neki az összebujások).

Egy kiadós szeretkezés után a párommal napokig egyáltalan nem vágyom az intimitásra,nagyjából 1 héttel később kezdem el érezni hogy újra vele lennék.

Heti 1 szex mellett ti félre mennétek?


Azért kérdezem mert olvastam itt a gyakorin a megcsalás topic alatt pár kérdést és sokaknál az volt az egyik "indok" a félrelépesre hogy kevés volt a szex,de nem pontositottak hogy mennyi az a kevés....


Nekunk kapcsolatunk elején több volt jóval,mert en akkor 2 evig nem szexeltem már (egeszsegügyi okok miatt többször volt nőgyogyaszati műtetem) es akkor jól kieletem magam. De olyan 1 hónapja beallt ez a szokasos heti 1 igényem (mindig is ilyen volt... talán tini koromban nem)


32/N


2020. febr. 3. 10:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Relatív! Nálunk 8 éve nincs szex. S bár alkalmam lett volna rá többször is, mégsem csaltam meg egyszer sem. Amikor már nagyon kívánom jön a maszti.
2020. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

Irtad,hogy semmi bújás,ölelkezés stb. Csak heti 1 szex. Nekem ez olyan megtervezetnek tünik,olyan robotszerűnek. Ez nekem kiábrándító.

Ne értsd félre,de nem csodálkoznák,ha a férfi kifelé nézegetne.

2020. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
24%
Én nő vagyok, ha a pasim heti 1-et igényelne, már nem lenne a pasim.. vagy rommá csaltam volna valószínűleg 🤫
2020. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
3-as. A nőnek elég heti 1,magáról beszél
2020. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Nő vagyok, de ha az én páromnak elég lenne heti egy és mellette nem szeretné az érintéseket sem akkor szakítanék.
2020. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Bocsánat akkorr félre erthetően fogalmaztam, azért van bújás meg ölelkezés,csak nam olyan gyakori.

Pl szombaton is bekuckoztunk, es összebúuva filmeztünk, másztam a nyakába mint egy kismajom.

De azért nem mindennap van ez az tény.

De pl ilyen random csókok nem szoktak lenni... azt kifejezetten nem igenylem.

2020. febr. 3. 10:16
 7/27 A kérdező kommentje:
#3 bocsanat de szerintem ilyen gondolkodassal nem nő vagy,de minimum nem ember. Ugy beszelsz a parodról mintha nem is szeretnéd...
2020. febr. 3. 10:17
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha a te szeretetnyelved a szívesség/ajándékozás akkor az a kérdés hogy a pasidnak is az-e, ha igen akkor passzoltok. Mellesleg puncit is lehet ajándékozni...:D
2020. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#1 8 éve nincs szex??? Ó te jó ég. Az nagyon sok. Akkor ti már csak baratok vagytok nem? Ferfi vagy nő vagy?
2020. febr. 3. 10:19
 10/27 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg nem, de ez teljesen egyénfüggő... Azt a párod tudja leginkább megmondani, hogy ez elegendő e neki.
2020. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!