Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korán kelés/kialvatlanság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korán kelés/kialvatlanság okozhat a későbbiekben tartós libidócsökkentést?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egyszer, hogy a kevés alvás csökkentheti a nemi vágyat. Na most az a helyzet, hogy én már vagy féléve mindennap 4 órakor kelek, hogy beérjek suliba, általában későn érek haza, hétköznap 4-5 órákat alszom, de a libidóm nem hogy csökkent, hanem még majdhogynem nőtt.
2020. febr. 4. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, nekem impotensnek kéne lennem, ehhez képest a szexmánia határát súrolom...
2020. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt vettem pont én is észre. Hiába, nem akar az a libidó csökkenni. :D
2020. febr. 4. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Libidócsökkenést a mozgáshiány, és vitaminelégtelenség okoz.

2020. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Későbbiekben nem. De ha fáradt vagy az igen, de csak átmenetileg.
2020. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Azt hiszed te különleges vagy,ugye?

Te aztán bírod,nem úgy mint mások!A többiek!

Barátom, ha te suliba jársz,akkor feltételezhető ,hogy tizen-huszon éves vagy.

Ilyenkor mindenki vasembernek képzeli magát,de majd elmúlik ez is.

A helyzet az,hogy ebben a korban a tesztoszteron szintje,(ha hiszed,ha nem)mindenkinek magas.Majd, ahogy múlnak az évek lassan csökkenni kezd.


És igen,a kialvatlanság,a stressz,az egészségtelen életmod következtében úgy 40-50körül örülsz,ha van kedved hetente 1szer.

Ez átlag.Ettől van roszabb,és jobb is.

Csak azt vedd figyelembe,hogy nem maradsz így! Hosszútávon a vasemberek is bedobják a kulcsot.Mondom hosszútávon,és nem az,mikor beugrik egy-két éjsztakai bevetés,vagy valami! Számolj az éveken kersztül folytatott bulikák,ivászatok,műkaják,nulla mozgás stb következményeivel. A nemihormon termelése pont éjszaka történik,mikor alszol eleget,és jót.


Persze ezt most ugyse fogod figyelembe venni,mert fiatal vagy.Azért nem árt,ha tudod.

2020. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Értem én, de nekem ez a libidócsökkenés most kéne, nem 20-30 meg 40 év múlva. Vágod?
2020. febr. 4. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Nem akarlak elkeseríteni, de ezzel 43 évesen vagyok így!

A feleségem nem bírja, két nap között pedig a falat vakarom. Szegényt sokszor megbántom, hogy én bezzeg hozzád sosem tudok elég fáradt lenni...

Mások vagyunk, nem tudok mit tenni én sem.

Ez veled is így lesz, így marad a két naponta 2-3 menet, közte pedig a kezem...

Ez van.

2020. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így 3 és fél után azt kell, hogy mondjam, szerencsére csökkent a libidóm, de a lelki részére meg mégjobban vágyom. Kapufa. 😅
2023. okt. 16. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, #5 igaza van!


44éves vagyok, napi 4-5 óra alvás évek óta. Nem suliba járok, meg bulizni, hanem munka, és stressz keményen. Jobban félek egy b@szástól,mint veréstől.


Komoly inger kell, hogy felálljon, akkor se tartós.


Én így élek, 20éves korom óta. Eleinte nekem se voltak gondok, mikor elkezdett forogni a B oldal (40után) akkor kezdett csökkenni a vágy, és az erőnlét.

2023. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Már nekem se olyan a libidóm, pedig csak 23 vagyok.

2023. okt. 16. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!