Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Direkt fogta meg a mellem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt fogta meg a mellem?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytarsam úgy dobott meg hoval h utána a keze telibe a mellemen volt... Sztetek szándékosan csinálta v véletlen sikerült odaceloznia?

2020. febr. 4. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
ha nagy a melled, direkt volt, ha kicsi, akkor nem látta, hogy ott a melled, szal véletlen volt.
2020. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs is hó, meg attól hogy megdobna, miért fogná meg a melleidet? Gyenge kamu kérdés ez is.
2020. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sitaborban voltunk...
2020. febr. 4. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1# azért mert kicsi attól még van akinek bejön...
2020. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen korban eléggé érdeklődőek, nem feltétlenül a személyedre irányul, sokkal inkább a másik nem "felfedezésére" majd szép lassan meglátod egyre több lesz az ilyen "véletlen", ha hagyod, hagyják az osztályban... Nem kell mindent szóvá tenni, de majd érezni fogod, és nem baj az ha meghúzod a határokat...
2020. febr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 43 vagyok de az életbe nem fogtam meg véletlenül egy csaj mellét se. Mind szándékos volt hidd el.
2020. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szándékos volt!

Bár nem sokat érezhetett belőle vastagon felöltözve, sióverál/kabát/dzsekin keresztül!

2020. febr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy abban, hogy meleg a srác, akkor lehetnek kétségeid direkt/nem direkt.
2020. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!