Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan találok partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találok partnert tartós, kötetlen BDSM kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A magyar társkereső oldalakat lőjük ki, egyszerűen használhatatlanok. Zömmel perverz 13 évesek uralják őket, nőnek/domnak adva ki magukat. Lehet, hogy vannak olyanok, akiknek pozitív tapasztalatuk volt e téren, de szerintem elkeserítőek az állapotok.


21 éves, domináns, néha switch férfi vagyok. A koromhoz képest azt hiszem, szép mennyiségű és minőségű tapasztalattal, amit egy párkapcsolat keretein belül szereztem. Türelmes, intelligens és nyugodt vagyok, mások véleménye alapján jóképű is. Egy hasonló lányt szeretnék találni, aki remélhetőleg korombeli és a szubmisszív oldalt képviseli.


Szórakozóhelyeken, egyetemen ismerkedve sajnos nem igazán találtam enyhébb játékokra kapható lányokat.


Ha tudtok nekem segíteni, vagy létezik valamilyen hely, ahol nagy titokban mégiscsak gyűlnek hasonló érdeklődésű emberek, azt örömmel fogadnám. Amennyi kérdést csak ezen az oldalon kiírnak a témákban, nem tudom elképzelni, hogy ne érdekelne ez Budapesten senkit.


Köszi előre is mindent! :)


2020. febr. 7. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát biztos nem úgy, hogy gyakorira írod ki...
2020. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SmPixie, Ashrak... szerintem ezek között biztos találnál valakit. Igaz, én lány vagyok, de amikor regisztrálva voltam ideiglenesen, rengetegen írtak, és más nőktől olvastam, hogy ők is.


Más egyebet nem tudok, esetleg fórum. Rengeteg minden van a neten.


Tudom, hogy írtad, oldal ne legyen, csak tényleg elképzelhetetlen számomra, hogy valaki ne találjon ott legalább egy embert.


18/l

2020. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd beszólásnak, de... ha tényleg Dom vagy s nem csak annak tartod magad, akkor megtalálod, tudsz udvarolni, kezdeményezni, Férfi lenni internet nélkül is.

Egyébkén a neten is lehet ismerkedni, csak szűrni kell a kamusokat.

A saját partnereim "megoszlási" aránya: 20% internet, 30% swinger, fetish party, egyéb rendezvények, 50% való élet.

2020. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 nagyon együgyű. Ezeken az oldalakon férfiként lehetetlen bármilyen kapcsatkt találni, az is csoda, ha visszaírnak. Én próbáltam már ezeket. Nőként ez persze teljesen más. Ha nem hiszed, regisztrálj férfiként..
2020. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jófogáson adtam fel hirdetést, hogy takarítok nőknél ingyen. persze sok troll jelentkezett (egyébként kevesebb mint itt gyiken jelentkezne) de végülis megismertem egy nőt így akivel 4 hónapig tartott a tisztán bdsm de inkább D/s kapcsolat. én jártam hozzá takarítani, kertészkedni, bevásárolni. cserébe néha leápolta a s . ggemet pálcával, megcsókolhattam a csizmáját (amit mondjuk én vettem neki), erényövet hordtam és a kulcsot kb 2 hetente odaadta egy 1 percre amikor kiverhettem magamnak. persze volt nálam pót kulcs de az volt a megállapodás hogy azt nem használom.

persze ahogy lett egy komolyabb kapcsolata rögtön megmondta hogy nem tart igényt a szolgálataimra. de az a 4 hónap nagyon jó volt. tartós kapcsolatot sztem ne keress, mert a kötetlen és a tartós egymás ellentétei. persze léteznek olyan szeretői viszonyok amik akár évekig elhúzódnak de ennek mindig szenvedés a vége. a szolgákat meg nem fogják értékelni annyira a nők h emiatt egy komolyabb kapcsolatot kockára tegynek hiszen pont ez a szolga lényege h értéktelen. persze egy bensőséges, bdsm szerelmi kapcsolat nyilván egyik fél se értéktelen max. úgy tesznek, de egy kötetlen kapcsolatban azzá válik előbb utóbb. még a profi dominák is ráunnak egy idő után a szubra csak hát persze ha fizet az már más.

2020. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!