Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal pasikat nem érdekli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasikat nem érdekli a bdsm?

Figyelt kérdés
Fiatal lányként szomorúan tapasztalom, hogy a húszas korosztályt nem érdekli a bdsm, sokan nem is tudják mi az. Még bdsm-el foglalkozó oldalon is inkább idősek vannak. Most nen arra vagyok kíváncsi, hogy jajj az idősebb tapasztaltabb jobb stb hanem arra, hogy miért tartanak ettől a fiatalok? Hogy kéne őket rávezetni? Ti hány évesen ismerkedtettek meg a bdsmel? Tippek, tanácsok?

2020. febr. 7. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Én is ezt tapasztaltam. Akkor merültem jobban bele, amikor idősebb (30+) pasikkal jöttem össze. A fiatalok szinte semmit nem tudnak róla.
2020. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Én a fiatal lányoknál vettem ezt észre... Nem nagyon tudják mit, hogyan és nem is biztosak benne, hogy ez jó nekik vagy sem
2020. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Nálam az volt a gond, hogy a csajokat nem érdekelte. Rádumálni meg nem akartam olyat senkire, ami nem érdekelte őket, vagy pl megalázónak gondolták stb.


Én 16 évesen a netről sok anyagot olvastam, érdekelt a mazo és a szado vonal is, mellette kíváncsi is voltam, szerepcsere, spanking, anális szex, adni-kapni, medical, kötözés, cross-dressing.

Igazából érdekesnek találtam az egészet úgy, ahogy van. A kimondott vanilla szexet mindig uncsinak tartottam, jó ha persze néha szeretkezhet az ember a szerelmével, de ez 10/1 alkalom, engem a vadabb szex mozgat meg és az új dolgok felfedezése.


Fiúként sem volt könnyű. Szerintem az idősebbek is kevesen vannak tisztában a BDSM-el, tévhitek persze vannak.

A legnagyobb gond talán az, hogy az új dolgoktól általában félnek az emberek ezért szexuálisan nem is tudnak kreatívak és szabadok lenni.

Szerintem, nincs megfelelő szexuális kultúrája az átlagnak. Ez van, kevesen vagyunk.

2020. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
A lányok korábban érnek. Űgy tűnik, a perverziókat is előbb kezdik... :D
2020. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
De, engem igen
2020. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Én már nem vagyok fiatal pasi, de amikor azt voltam, egyáltalán nem érdekelt a bdsm.

A kíváncsiság csak 30 után kezdett ébredezni.


Szerintem ezzel más is így lehet. Viszont nem tudom, mit gondoltam volna, ha huszonéves koromban egy lány felhozza a dolgot.

2020. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Én most 19 vagyok, 1-2 éve ismerkedtem meg a témával. Nem azt mondom hogy ez minden vágyam, de érdekes, kipróbálnám, akár mindkét oldalról.

Viszont én sem ismerek nagyon korombelieket akik egyáltalán tudnák mit jelent, de beszélgettem ilyen témáról nálam idősebb (21 -25 éves) lányokkal is és ott sem nagyon érdeklődtek iránta.

Szerintem egyébként sokan el is folytják magukban a vágyaikat, mert azt gondolják hogy ami egy kicsit más az nem normális és nem elfogadott, ezért inkább nem is akarják megismerni.

A másik meg hogy azért nem a bdsm témával kezded az első randit, szóval lehet hogy többen is érdeklődnek a téma iránt, de mondjuk csak a párjuk tud róla 2 év együtt élés után. Ő meg lehet hogy pont nem is vevő rá, így annyi az egésznek.

Szóval sok oka lehet, rávezetni nem tudom hogyan lehetne bárkit is, mondjuk mindenképpen először a durvább szexre vagy a kiszolgáltatott helyzetekre kellene rávezetni, ezekkel megismertetni, és akkor utána lehetne tovább haladni ezen a vonalon ha bejön neki.

2020. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

Ehhez értelmileg,és érzelmileg is fel kell nőni!

Sok mindent meg kell élni,és kipróbálni szexuálisan hogy eljusson egy ember a bdsm ig.

Sok fiatal még az első szexuális élményén is épp hogy túl van. Még a hagyományos szex is új. Sokan még meg sem születtek az idejárók közül,amikor én már ízlelgettem ezeket a dolgokat.S már ennek több mint 20 éve!

De akkor még ismeretlen volt a "BDSM" mint fogalom.

Egy szó mint száz.

Ez az érettebb korosztály "játéka". A felnőttek játéka férfi szemmel.

2020. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Furcsa, de nekem egész kiskoromban, 10-12 évesen feltámadt a vonzódásom a BDSM témák iránt, már korábban, mint ahogy a konkrétabb szexuális gondolataim beéledtek. Persze akkor még fogalmam se volt, hogy van egyáltalán ilyen dolog, mint BDSM, és mivel az internet is csak 18-20 éves koromban kezdett széles körben elterjedni, azt hittem, valami totál beteg, eltorzult lelkű, perverz állat vagyok, egyedi eset, és mélyen titkoltam ezt mindenki előtt, csak titokban rajzoltgattam meztelen, láncokkal kikötött nőket mindenféle helyzetekben, és fantáziáltam róla, hogy miket játszanék velük egy várbörtön mohos falú celláiban...


Ma is megvan még a fiatalokban, hogy ez kicsit olyan ciki dolog, meg a 20 évesen még az a menő, hogy mindenkivel dugni, nem az önmegismerésen és szexuális fantáziák mély kiteljesedésén van a hangsúly. A 20 körüli lányok nagy része prüd, ehhez idomulnak a fiúk is.


Ha kicsit lényegretörőbben szeretnél BDSM érdeklődésű férfiakkal ismerkedni, javaslom az smpixie.com oldalt, de készülj fel, hogy amennyi elmebeteg van, az ott mind rád fog találni, szóval erős szűrést kell alkalmaznod majd. Ott van sok fiatal is.


f/42

2020. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát....tudom hogy a korosztályomban a legtöbben azt sem tudják mi az,de engem érdekel a bdsm,pedig csak 18 vagyok.
2020. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!