Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek közrejátszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek közrejátszik a nők irreális elvárásaihoz az internet és a randi appok elterjedése?

Figyelt kérdés
Napi 50 pasi likeolja őket, ez hatalmasat dob az egójukon, irreális szintre emelve azt, így az elvárások is nőnek.

2020. febr. 8. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
More gondolsz irreális elvárás alatt?
2020. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Azt tegyük hozzá, hogy számodra a nő az insta-modellnél kezdődik, a szintjük alatt nem nő a nő.
2020. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

engem az instás műp.csák egyenesen irritálnak, szóval nem.


Az átlag mai lányokról beszélek..

2020. febr. 8. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozza jarul az h a pasiknak is irrealis elvarasaik lettek
2020. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmi irreális elvárásom nincsen
2020. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz irreális elvárásnak.?

Hogy legyen fix munkád és 35+ évesen még ne szüleiddel élj?

2020. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én csak a korosztályomat tudom igazán összehasonlítani, 17+ -20on éves csajok úgy el vannak szállva maguktól, hogy az már őrület.


Pl múltkor megismertem egy 17 éves csajt egy oldalról, előtte chateltünk pár napig, tök jó hangnem minden, képet váltottunk, és szó nélkül letiltott.


Holott egy tök átlag, de inkább az alatti, nagyorrú, bivalybasznádi p.csa volt.


Hozzá képest 5x jobban nézek..

2020. febr. 8. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy irreális elvárásaik vannak. Sőt.
2020. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább annak köszönhető hogy ez ömlik mindenhonnan instagram, a médiából, valóságsók, mind ezt mondják,hogy csak a szépség,és a pénz a fontos, meg a látványos nyaralások semmi más nem érték, ettől ilyenek mostanában amilyenek.
2020. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!