Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsmel kapcsolatos kérdések?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsmel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

A bdsmen belül minden belefér, ami mindkét félnek elfogadott? Például a nyomok meghaladhatják a 8 napot? Mert hallottam olyat, hogy egyes palcázások akár 1 hónapig is nyomot hagyhatnatnak.

Vannak erre képzett emberek is, akik "beavatnak" vagy mindenki a netről tanul s kipróbálja? Létezik szexmentes bdsm is?

Pontosan mi a különbség egy szadista, egy mester és egy domináns között?

Ha szeretem a fenekelést akkor szerintettek mazochista vagyok?

Szerintetek milyen körökben kéne próbálkoznom, van tippetek, tanácsotok a bdsmet illetően?

Válaszaitokat előre is köszönöm:)

Kérlek írjatok kort és nemet. 18L



2020. febr. 8. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A bdsmen belül minden belefér, ami mindkét félnek elfogadott?

-- konszenzus az alapja szoval igen, de megegyezeses alapon lehet tagitani a hatarokat

Például a nyomok meghaladhatják a 8 napot?

-- igen van ilyen is de mint fentebb irtam csak akkor ha belefer nekik.

Mert hallottam olyat, hogy egyes palcázások akár 1 hónapig is nyomot hagyhatnatnak.

-- igen sot van h orokre ott marad a heg

Vannak erre képzett emberek is, akik "beavatnak" vagy mindenki a netről tanul s kipróbálja?

--lehet tanulni onmagadtol a partnereddel egyitt is de vannak oldalak ahol segitenek kozossegek ahol megbeszelhetitek kerdezhetsz de neked kell tudnod hol a jatarod ezt senki nem mondja meg neked ! Azt sem h a partnereddel hogy csinaljatok, tippek vannak de ti tudjatok nektek mi kell a sokmindenbol...

Létezik szexmentes bdsm is?

Alapban a BDSM szexmentes, a szex egy plusz jo benne de nem feltetlen szukseges. Ez is olyan h a partnereddel valo viszonytol fugg, pl hivatasos dominaval tuti nem lesz szex

Pontosan mi a különbség egy szadista, egy mester és egy domináns között?

-- a szadista a fajdalmat adni szereti ez izgatja, az h a partnernek okozhatja a fajdalmat , itt alapesetben a ket fel egyenrangu !

A dominans a uralkodast szereti az h a masik alavetett, ove a iranyitas a kontroll , itt ala-fole rendeltsegi viszony van!

Mester mind a ketto lehet de inkabb a dominas felre ertik ha himnemu ha no akkor domina inkabb.

Alt nincs tisztan szadista vagy dominas valamilyen aranyban keveredik a ketto az emberben.

Ha szeretem a fenekelést akkor szerintettek mazochista vagyok?

--nem feltetlen ha csak ez az egy izgat akkor inkabb fetis mint mazochista lennel. De ha minden fele fajdalom tetszik akkor mar az vagy. De lehet a fenekelesbol nem a fajdalom hanem az alavetetseg az ami izgat akkor szubmissziv vagy 😂


Szerintetek milyen körökben kéne próbálkoznom, van tippetek, tanácsotok a bdsmet illetően?

--vannak kozossegi oldalak osszejovetelek legy aktiv menj el a csoportos esemenyekre figyelj beszelgess teremts kapcsolatot tanulj vannak workshopok tematikus oktatasok....


Sok sikert !

2020. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és konkrét válaszokat #1-es! Ment a zöld kéz:)
2020. febr. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!