Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csiklóizgatás szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklóizgatás szex közben?

Figyelt kérdés
Egyik partnerem kiakadt azon, hogy csiklómat izgattam szex közben. Mert mi az, hogy nem elég nekem? Mondom ez csak plusz élvezet. Ti mit gondoltok?
2020. febr. 8. 19:47
1 2
 1/12 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Amit te
2020. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Sok lány így csinálja, engem csak annyiban zavart, hogy kicsit útban volt a keze. De aztán megbeszéltük, és megoldódott. :)
2020. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond nincs, teljesen normális. Szívesen csinálom én is, de ez sem zavar egyáltalán. Ha úgy jó neki, hát hajrá.
2020. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromat annyira nem zavarja, hogy van amikor még arra is figyel és ő csinálja közben nekem.
2020. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar az szerintem kicsit el van tévedve, vagy lehet, hogy az önértékelésével van probléma. Mi az, hogy nem elég neked? Hiszen épp vele szexelsz könyörgöm... Engem pasiként hihetetlenül izgat, ha partnerem el tudja magát annyira engedni, hogy a saját orgazmusára koncentrál. Eleve izgató, ha egy nő tudja mi kell neki és azt bevállalja. Ha tudom, hogy ez adott pózban kellemes neki akkor én is izgatom csiklóját.
2020. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
A csikló olyan,mint a bőr a férfiaknál.Tele van érző idegvégződéssel.Aki kicsit jobban tanulmányozza ,más érdekességet is felfedez.
2020. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

b*szki ne már.. a TE tested, had tudjad jobban, mint ő...

Remélem ott hagytad a *csába...

2020. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Neked ez a jó akkor csináld akinek nem tetszik az önző és azt hiszi magáról hogy marha jó az ágyba inkább enged el az ilyen bunkót.

39f

2020. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele f.
2020. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki ilyet kérdez az egy gyermeteg személyiségű kis kuki. Valaszt sem érdemel. Kuka.
2020. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!