Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud elélvezni a férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud elélvezni a férfi?

Figyelt kérdés

Párommal nemrég történt meg az első alkalom. Minden rendben is volt azonban nem tudott elmenni. Az első alkalommal ezt betudtuk az izgatottságnak,nem is foglalkoztunk vele.

Azonban az azt követő 2 alkalommal sem tudott elmenni. Csinálta, ameddig el nem fáradt, a végsőkig, de semmi. Próbáltam kézzel, orálisan is kielégíteni, de nem ment. Egyszerűen egy idő után lekonyult, hiába volt felizgulva a párom. Ő neki én voltam az első, így lehet a tapasztalatlanság miatt? Továbbá azt is mesélte, hogy ritkán kB 3 havonta egyszer tud csak önkielégíteni, akkor is nehezen tud elmenni, de velem aktívan igényli a testi kontaktust, szóval nem hiszem hogy potenciális zavarai lennének... 18 éves és én úgy tudom az ilyen korban nem alakulhat még ki. Vagy mégis?

Rendesen van erekció, élvezi a szeretkezést, de egyszerűen előbb fárad el minthogy elmenne és amint fárad kezd lekonyulni az erekciós is. Vajon van olyan, hogy valaki képtelen az orgazmusra?



2020. febr. 9. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szed valami antidepresszáns tablettát? Néhánynak szokott lenni ilyesfajta mellékhatása.
2020. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lacc80 ***** válasza:
18 évesen órákig keménynek kellene lennie. Lehet nagy túlsúly vagy szervi probléma, de valószínűbb, hogy pszichés. Beszéljétek meg és ne szégyelljen dokihoz menni.
2020. febr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most a szervi gondokról nem ejtenék szót.Tegyük fel,hogy nincsenek gondjai.Azonban nem árt ezt sem kizárni.

A gond ott lehet,hogy teljesíteni akar.És amint ez nem sikerül,egyre jobban belelovalja magát.Így méginkább rágörcsöl,és nem megy.Egy ördögi kör.

Ezután kihat rád is,és innentől kezdve egyre rosszabbodik a helyzet.Ha erre még te is ráteszel néhány sértő megjegyzést,akkor végképp úgy fogja érezni,hogy egyedül maradt a gondjaival,és nem számíthat rád.

Legyetek türelmesek.Ne akarjatok mindenáron elmenni.Az orgazmus hajszolása sehová se vezet.Nem kell elmenni.Csak legyetek együtt.Nem kell megfelelni semminek,semilyen sztandardnak.Kényeztessétek egymást,érezzétek jól magatokat semmi cél nélkül.

Lehet Nem fog egy csapásra megoldódni,lehet hónapok kellenek,de meg fog.Türelem,megértés,beszélgetés.

49F

2020. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek annyifebruar ota bele is szaradt
2021. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!