Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi nem akar komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem akar komoly kapcsolatot (nincs felkészülve még erre, de talán később) akkor miért akarja, hogy kiverjem' a farkát?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszélgetünk,flört stb.én szeretem. ..

2020. febr. 10. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
A nem akar komoly kapcsolatot azt jelenti, hogy nem akar elköteleződni melletted, de pár patront eldurrantana a segítségeddel. A "nem állok készen egy komoly kapcsolatra" mindkét nemnél egy elcsépelt kamu duma. A férfiaknál azt jelenti, hogy dugni azért még dughattok, nőknél azt, hogy semmit nem akarnak tőled.
2020. febr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy szívesen szexelne veled, még nem akar feleségül venni. De nincs ebben semmi botrányos.
2020. febr. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Csak arra kellesz neki de mint a legtöbb fiatal csaj ilyenekbe szerettek bele aztán csak megfarkal otthagy és kezditek a picsogást...ha belemész meg is érdemled...
2020. febr. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Szexelni akar veled, de gondolta, ha te nem akarsz szexelni, egy kis kézimunka is jó lesz.


Ha nem akarsz elköteleződés nélkül szexelni, akkor hagyd ott, mert ebből semmi nem lesz. Ha belefér az, hogy a szex után vagy soha többé nem keres, vagy csak akkor mikor újra szexelni akar, feküdj le vele. (Hozzáteszem, az utóbbi lehetőség nem giccses-nyálas, de végtelenül praktikus. Legalábbis azok számára, akik szerint a szex kikapcsolódás, és nem vérszerződés.)

2020. febr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert csak azt szeretné.
2020. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"De csak várok míg megöregszem,ha még ilyen se jön? Tehát biztosan nem változna semmi csak kihasznál?"


Én is éreztem így de az önbecsülését mindig erősebb volt ennél és hopp hamar jött is mindig mas

2020. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kisördög1 ***** válasza:
100%
Csak megdugni akar, mert izgató és szexi lány lehetsz, és mert tudja hogy hatással van rád, hát ki is használná
2020. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!