Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki azert csalta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki azert csalta meg a baratnojet mert o nem akarta analisan?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Én. De nem csaltam meg hanem dobtam.

21/F

2020. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudta hogy emiatt ? Miert volt ez neked szakitook ?
2020. febr. 11. 15:04
 3/16 anonim ***** válasza:
1%
Mi az hogy nem akarja???
2020. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

2es úgy hogy nem kötelező az analis szex... sőt semmilyen aktus nem kötelező ha nem akarod .. az aki meg elhagy egy nőt mert a pitsájában nem akart f...szt az a pasi nem szerette igazan .

Mondjuk nekem nincs bajom az anális szexel de mélységesen elítélem azt aki képes érzelmileg zsarolni valakit "ha szeretsz megteszed" és hasonlók vagy ha egy ilyen miatt szakír... most én is szakítsak minden pasival aki nem hagyja h análisan megdugjam egy felcsatissal? Miért. Pedig azzal nekem okozna örömöt ha megtehetném de mégse.. jah hogy a pasik mondhatják ezt se forditva már nem mert jájj b..úúúzis öcsém szerinted a homokosok h dugnak? Te is segglyukba akarod tolni... jah és itt jön a csavar hogy hát Női popsit akar hat én meg érre azt mondom hogy lyuk lyuk mind2 nemnek van meet ha egy gorly hóle lyukba rakunk egypitsát úgy h ne láss többet mint a lyukat akkor nem fogod tudni mit dugtál meg...


Ha meg neked ennyire fontos az anális szex h ez miatt szakitani akarsz akkor egyáltalán NE is akarj kapcsolatot mert nem neked való

2020. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagyis 3as
2020. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Megcsalni nem csalnék ezért senkit, meg semmiért sem, mert az gáz ha valaki normális kapcsolatba félrekefél. De nagyban hozzájárult ahhoz hogy vége lett egy 3 éves kapcsolatomnak. Ritkán volt nekem meg anál fétisem van. De türelmes voltam, ez csak egyike volt a szakító okoknak.
2020. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
De kegyetlen szerencsém van csajom igényli hogy rendszeresen ki legyen kormolva a puzoja
2020. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 orton ***** válasza:

#4

"Ha meg neked ennyire fontos az anális szex h ez miatt szakitani akarsz akkor egyáltalán NE is akarj kapcsolatot mert nem neked való"


Kissé túlmisztifikálod az anált. Lássunk akkor még néhány példát a te eszmei futtatásod alapján...


v1

"Ha meg neked ennyire fontos a közös hobbi h ez miatt szakitani akarsz akkor egyáltalán NE is akarj kapcsolatot mert nem neked való"


v2

"Ha meg neked ennyire fontos a minden napos közös alvás h ez miatt szakitani akarsz akkor egyáltalán NE is akarj kapcsolatot mert nem neked való"


v3

"Ha meg neked ennyire fontos a rendszeres kommunikáció h ez miatt szakitani akarsz akkor egyáltalán NE is akarj kapcsolatot mert nem neked való"


v4

"Ha meg neked ennyire fontos a külön bankszámla h ez miatt szakitani akarsz akkor egyáltalán NE is akarj kapcsolatot mert nem neked való"


Ugye érted?

2020. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8, annyi a különbség hogy hobbi, alvás, kommunikáció és bankszámla mindenkinek kell nemtől függetlenül, viszont a nők többsége rohadtul nem akar egy fszt a végbelébe ami pont ugyanazért van rajtuk mint a férfiakon. Szrásra való, nem közösülésre.

Ha punciba megy akkor két nemiszerv találkozik ami mindkét félnek ugyanolyan jó, de ha sggbe, az csak a férfi örömére történik, mivel a végbél nem minősül nemi szervnek.

Egy kapcsolat pedig két emberről szól, ahogy a szex is két ember közös öröméről, két nemi szervvel. Nem pedig egy nemi szervvel és egy salakanyag ürítésére való szervvel.

2020. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 orton ***** válasza:

"annyi a különbség hogy hobbi, alvás, kommunikáció és bankszámla mindenkinek kell nemtől függetlenül"


Egy kapcsolatban többnyire közösködsz, nem tehetek róla ha nem érted a példákat :D Vagy mert neked alapelvárás rácuppani a másikra éjjel alvásnál, közös hobbit űzni, meg közös bankszámlát vezetni. Szubjektív dolog, akárcsak a szexnek a része.


"Ha punciba megy akkor két nemiszerv találkozik ami mindkét félnek ugyanolyan jó, de ha sggbe, az csak a férfi örömére történik"


Nem unalmas már mindenkinek ezeket a kommenteket olvasni? Aki nem análozik nyilván sose látott, hallott még olyanról hogy a lány élvez az análtól. Nem a te hibád, de kijavítalak, mert fals info. Élvezhat az anál közben a nő és a férfi is. Sőt nálunk pl legutóbb én nem mentem el, a csajom igen.

2020. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!