Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért probléma, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért probléma, ha egy pasi szereti az anált is?

Figyelt kérdés
Nyitott, a prosztataizgatást is teljesen jónak tartja, néha él is vele.
2020. febr. 12. 05:20
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Gond csak akkor van ha erőszakosan rád akarja erőltetni h csináljatok .. amúgy nincs baj az anális szexel tud nőnek is kellemes lenni..


Nekem azzal sincs gondom ha magán szereti még a prosztata masszázst.. csináltam már nem egyszer nem kétszer

N

2020. febr. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma, csak akkor ha képtelen megérteni hogy én nem akarom.

A prosztata masszazsal nincs bajom.

2020. febr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem probléma, csak én ebben nem vagyok partner, tehát nincs meg az összhang köztünk, így az illető sosem lesz a partnerem l.
2020. febr. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmi probléma, én nagyon szeretem, teljesen más érzés, mint punciba. Prosztatamasszázst is többször csináltam már a pasik kérésére.
2020. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Mert szerintem az a luk a széklet ürítésére lett kitalálva, a punci meg a szexre.

Higiéniai okokból undorítónak tartom.

2020. febr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem egyáltalán nem gond, amíg nem velem akar ismerkedni. xD
2020. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem probléma, neki lesz az, ha engem választ, mert hiányozni fog neki.
2020. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem semmi bajom nincs vele , viszont értse meg azt is , hogy a minden napos kizárt dolog.
2020. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En egy analt soha nem engedo no vagyok. Szerintem ez az, aminek legalabb ertelme van. Le tudnam gyozni a vegbeltol valo idegenkedesem, de nem alkalmi kalandnal. Es szeretnem, ha ez jonne divatba, nem a noi kamuzas.

Speciel en az ujjam ovszerben dugnam, ha mindent megtett, akkor is. Kesobb talan nem.

Hajra, ez legyen napirenden inkabb.

2020. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!