Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában tini lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában tini lányokkal álmodom. Ez normális?

Figyelt kérdés

Épp ma is az történt álmomban, hogy van egy 16-17 körüli csaj, sétált a tőle fiatalabb barátnőjével és amikor mellém értek, a kiscsajt elküldte előre, ő pedig lesmárolt és elkezdett simizni, tapizni. Meglepődtem ezen de nem ellenkeztem, én is elkezdtem közben tapizni, simogatni és elbújtunk valahol (aztán gondolom dugtunk egy jót mert felébredtem addigra). Látásból ismerem a lányt, de még nem igazán beszéltünk, max köszönés.

30F


2020. febr. 12. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Persze hogy normális!! Legalább is remélem, hogy az mert nekem is nagyon bejönnek!!


27F

2020. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én 32 vagyok, de 16 éves korom óta 16 éves csjokról ha nem is álmodom, de álmodozom
2020. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát egy 30 éves férfi megkérdezi, hogy normális-e ha fiatal csajokról álmodik...

Nagyon furcsa, de emiatt még nem kell dokihoz menned...

2020. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért Gyurcsókot ne keresd!Már nem rendel!


Elöször is semmilyen tudományos alapja nincs annak,amit álmodsz az egyenlő a valósággal.


Lehet okoskodni,meg bűvészkedni,hogy talán ezt,vagy azt jelenti/heti,de ez eddig csak feltételezés.

Amikor zuhansz,akkor se zuhansz..

Nem kell nagy alját keríteni az ilyesmiknek.

2020. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen OK.
2020. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!