Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szex beteg dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szex beteg dolog?

Figyelt kérdés
Bombatestű 22 éves lány vagyok, egészséges mentalitású. Döglenek utánam a fiúk, de rühellem az anális szexet. Nálam ez kizáró ok mindenféle kapcsolatra. Szerintem ilyesmit csak beteg elmék művelnek.

2020. febr. 13. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon...

Elképzelhetetlen hogy valakit ez izgasson...

2020. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
sok benned az előítélet. Ennyi.
2020. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Én sem szeretném, ha a párom gyakran akarna análozni (szerencsére nálam is kevésbé szereti, szóval csak egyszer próbáltuk, és elég is volt), de nekem speciel egy olyan ember sem kellene, aki úgy mutatja be magát, hogy "bombatestű lány vagyok, döglenek utánam a fiúk". Szerintem ez a fennhéjázás hasonlóan zavaró, mint az anális szex. De kinek mi. (Szerintem nem is lány vagy, mert lány ilyet nem ír magáról, de ez igazából mindegy, válaszoltam a kérdésre.)


22 éves lány vagyok én is, mindenféle plusz komment nélkül...

2020. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

No vagyok. Szerintem ferfiak vegbele erogen zona, heterok is elveznek a fenekbe valamit, prosztata stimulacio.

Elhiszem, hogy kellemes lehet egy penisznek az amugy kioblitve is mocskos vegbelet dugni. De amennyiben heterok es a parjuk huvelye nem ment szet, legyenek szivesek visszaszokni.

Egy nonek kotve hiszem, hogy jo. A sok huvelyi orgazmust sem erzo kamuzo szolgalelku no honositotta meg.

Olyan noismeroseim is vannak, akik a ferfit vittek bele. De nem valaszoltak igen el, hogy nekik Jo.

Forumon nekemestek anal istennok.De mikor irjak, a csiklom izgattam kozben es Jo volt, annyira erzem, mekkora kamu.

Nem az o haloszobajukba akarok belepofazni!!! En csak azt tudom, emiatt a noi magatartas miatt lett ez a mitikus analozas jelenseg, es tizbol tiz ferfi elvarja ezutan. Ez a nagy baj.

2020. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 3-as. En ertem a kerdezo kitetelet, hogy bombatestu. Nem, nem masok pofajaba akarja vagni, mennyivel kulonb. Hanem a tortent szempontjabol kulon jelentosege van, hogy meg egy ilyen nonek is Ahelyett, hogy orulnenek, minden ott an, amirol allitolag almodni szokas, es nem eleg.

Egy bombatestu, nagyon szep, sokkal fiatalabbnak latszo, nem bekepzelt, de ezek utan irritalo, gyuloletes no. Vagy kamu, ugye.

2020. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Neked nem tetszik és kész. Nincs ezzel semmi baj, tényleg.

Az, hogy beteg dolog lenne, nagyon erős túlzás így.

2020. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Az. Biológiai zsákutca.
2020. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
próbáltad már kérdező? vagy mindenféle tapasztalat nélkül ítéled el?
2020. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Akkor én beteg vagyok nő létemre
2020. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha mindkét embernek tetszik és élvezi ÉS ésszel csinálják időnként a változatosság kedvéért akkor NEM beteg dolog.

Beteg akkor ha valaki mindenáron ezt erőlteti és nem fogadja el, hogy a partnere ne szeretné.

2020. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!