Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análszexnél meddig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszexnél meddig?

Figyelt kérdés
Meddig szabad kb behatolni,hogy ne legyen olyan a pénisz,hogyan működik ez?

2020. febr. 17. 06:03
1 2
 1/12 cseppszi ***** válasza:
70%
Mivel az ember szakaszos lény hol van benne hol nincs az a valami amire kérdeztél. Van hogy semeddig se szabad (mig ki nem ürül) van meg hogy ameddig csak befér.
2020. febr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteazed, akar eg kicsit, mar kakàs lehet
2020. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ki kell mosni a lyukat beöntéssel
2020. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig beöntést csinálok magamnak, utána bármeddig lehet nyomni.
2020. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Magadnak hogyan kell,beönteni?
2020. febr. 17. 07:30
 6/12 orton ***** válasza:
73%
Lányok tövig élvezték eddig mindig. Bár nyilván nem ettől, hanem inkább emésztéstől és az elfogyasztott kaja jellegétő, ha ritkán olyan is lett, akkor szépen megmostam utána.
2020. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól csinálja a pasi és a lánynak egyébként rendben van a bélműködése, akkor mehet tövig. Persze nem nagydolog előtt, de utána 2-3 órával már mehet bátran! Én leginkább anált "tanítok" Lányoknak, de komolyabb baleset még sosem fordult elő, pedig nincs beöntés és popsiban gumi sem! Persze nem ajtóstól kell rontani a házba, hanem szépen fokozatosan és az sem mindegy, mikor milyen szögben! De ha ezeket tudja a pasi, akkor nem lesz gond és annak Nőnek, aki picit is érdeklődő a téma iránt, könnyen egy újabb örömforrássá válhat számára!
2020. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem erre mondják hogy szrfszú :D
2020. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
7-nek Igaza van. Amit bizonyítani tud ;. és az ő nézetét osztom. nem nem vagyok meleg és nem az egyik "tanítványa" vagypk.
2020. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 manly ***** válasza:
Kb. 4-5 cm még biztonságos.Beljebb már veszélyes zóna-hacsak nincs előtte megfelelő kitisztítás, beöntés.
2020. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!